Projektowanie graficzne - ciekawe, świeże i pomysłowe

Projektowanie graficzne

Ciekawe, świeże i pomysłowe,

projektowanie graficzne

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. To sformułowanie nie dotyczy wyłącznie ludzi. Dotyczy także firm. Mimo, że rodzice mówili nam, iż nie powinno się oceniać książki po okładce, to często pierwsze spojrzenie determinuje nasze . Duże znaczenie dla Twoich potencjalnych klientów ma to, jak wygląda Twoje logo, materiały promocyjne, czy strona internetowa. To właśnie one są jednymi z pierwszych informacji o Twojej firmie, jakie docierają do zainteresowanych. To właśnie elementy identyfikacji wizualnej marki, mają ogromny wpływ zwłaszcza przy pierwszym kontakcie z nią. Zastanów się, ile razy sam zrezygnowałeś z oferty jakiejś firmy tylko ze względu na to, że np. ich strona internetowa była nieestetyczna, albo logo firmy wyglądało na stare. W Krakweb też mamy tego świadomość i od 10 lat staramy się uświadamiać w tej sprawie naszych klientów.

Wypełnij brief online lub szybki kontakt 

Strony internetowe, grafiki promocyjne, animacje, logo, ulotki i inne materiały reklamowe - wszystkie te rzeczy wymagają dokładnego, starannego i estetycznego zaprojektowania i wykonania. Kreacje graficzne, które tworzymy, przykuwają uwagę, są czytelne i pomysłowe. Projekty robione są po wysłuchaniu potrzeb klienta, jeżeli klient jednak nie ma sprecyzowanego pomysłu, chętnie doradzamy i proponujemy ciekawe rozwiązanie.

Oferta

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Materiały promocyjne na światowym poziomie:  

Atrakcyjnie wizualne strony www

Strona internetowa to w obecnych czasach jedna z podstaw biznesu. Internet jest miejscem, w którym znajduje się prawdopodobnie większa część Twoich obecnych oraz przyszłych klientów. Dobrze więc by Twoja strona internetowa była estetyczna i atrakcyjna wizualnie. Dlaczego? Ponieważ jest ona wizytówką Twojej firmy w sieci. Przestarzała strona www najzwyczajniej odstrasza osoby, które ją odwiedzają, tak jak potrafią odstraszać zaniedbane sklepy. Gdy Twoja strona natomiast będzie przejrzysta, będzie przyciągać uwagę i angażować, użytkownik najprawdopodobniej poświęci jej chwilę, by zobaczyć, co masz mu do zaoferowania. Właśnie dlatego, nasze kreacje są nowoczesne, odpowiadające obecnym trendom panującym w web designie. Przygotowane przez nas strony internetowe dla firm, posiadają aktualne rozwiązania graficzne, dzięki czemu są przyjemne dla oka, a za sprawą identyfikacji wizualnej, strony te wyróżniają się także na tle innych w sieci. Każdy projekt jest dla nas nową przygodą i nowym wyzwaniem.   
 

Responsywne strony www

Od kilku lat specjaliści wypowiadają się, że nastał czas mobile - że urządzenia mobilne stają się bardziej popularne niż desktop i że to one są przyszłością. Czas mobile jest dzisiaj. Dlatego tak ważne jest przystosowanie Twojej strony internetowej do urządzeń mobilnych. I to nie tylko, żeby w ogóle strona działała na komórce, ale żeby działała w sposób inyicyjny i przyjemny dla użytkownika. Użytkownicy bowiem chętniej z niej korzystają na smartfonach i tabletach. Dzięki RWD strona będzie też lepiej pozycjonowana w wyszukiwarce Google. Nie czekaj więc i dostosuj swoją stronę www, do wszystkich rozdzielczości. Oprócz technologii i odpowiedniego zakodowania strony wiąże się to także z jej wyglądem. Strony responsywne, często posiadają układ kafelkowy, bądź są longpage'ami, polegającymi na ciągłym doładowywaniu się strony, a co za tym idzie stronę wystarczy scrollować (przewijać na ekranie). Chętnie pomożemy Ci wprowadzić Twoją witrynę w świat technologii Internetu 3.0. Twoi klienci będą zadowoleni, mając dostęp do udostępnianych przez Ciebie informacji na urządzeniach mobilnych, a to przełoży się na Twoje zyski. 

Identyfikacja wizualna. Projektowanie logo, wizytówek, materiałów reklamowych

Zakładasz firmę i potrzebne Ci logo? A może szykujesz się do odświeżenia wizerunku marki, bądź rebrandingu? Jeśli tak, to w takim przypadku najlepiej będzie oddać się w ręce specjalistów - to nie lada wyzwanie. Logo Twojej firmy, oprócz tego, że powinno przykuwać uwagę, wyróżniać Cię z natłoku innych firm i być rozpoznawalne, to dobrą praktyką jest to, by logo było symbolem, który wyraża intencje i cele przedsiębiorstwa. A wszystko to obarczone kanonami narzucanymi przez branżę. Zaprojektowanie dobrego logo, jest procesem czasochłonnym i złożonym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak sobie z tym poradzić. Pomożemy Ci też w zaprojektowaniu księgi znaków i kolorystki, tak by Twoje materiały były spójne z logo i od razu kojarzyły się ich odbiorcom z Twoją firmą.  

 
 

Angażujące infografiki

Obrazy są o wiele bardziej angażujące niż tekst. Jest to już potwierdzone przez badania, a także łatwo zauważalne w praktyce, podczas przeglądania stron internetowych, czy mediów społecznościowych. Użytkownicy widząc długi tekst ofertowy, zwyczajnie go nie przeczytają (nawet jeżeli będą w nim wartościowe informacje). Dlatego też nie trać odbiorców przez nienadążanie za dynamicznie zmieniającymi się trendami i przekazuj informacje w sposób ilustrowany. Idealnym narzędziem do takiej komunikacji są infografiki, które działają w przybliżony sposób do map myśli. Dzięki nim możesz zaprezentować dużą liczbę informacji w ciekawy, łatwo przyswajalny sposób. Uwierz nam - to naprawdę działa.

 Animacje -

nie tylko grafiki stały się ogromnie popularne. Ostatnimi czasy stało się tak także z wideo, o czym świadczyć może to, iż YouTube, jest po Googlach największą wyszukiwarka na świecie. Dobrze jest by w miarę możliwości firma miała tam swoje konto. Z naszej strony, możemy zaproponować ciekawe animacje, za pomocą których będziesz mógł przedstawić firmę, usługi czy produkty, które oferujesz. Animacje, możesz także umieszczać na swojej stronie internetowej, czy w innych mediach społecznościowych, budując tym samym zasięgi, oparte na zaangażowaniu użytkowników. 
 
   

Materiały promocyjne

Niektórzy powiedzą, że nieelektroniczne materiały promocyjne to już przeżytek. Nie jest to jednak prawda. W dalszym ciągu cieszą się one dużą sympatią - zwłaszcza na spotkaniach biznesowych czy targach branżowych. Dlatego nie zapominaj o wizytówkach, ulotkach, standach, banerach itd. Materiały te muszą być estetyczne, ciekawe i z pomysłem, tak by wyróżniały się w natłoku innych, podobnych formą. Warto też pamiętać, że materiały promocyjne powinny być przygotowane zgodnie z zasadami identyfikacji wizualnej marki, tak by można było, je łatwo skojarzyć z Twoją firmą.
 

Składanie książek i przygotowanie do druku materiałów promocyjnych

materiały nieelektroniczne tj.: książki, broszury, ulotki itp. oprócz projektowania, wymagają także podjęcia specjalnych działań, związanych z przygotowaniem do druku. Trzeba dokładnie przemyśleć to, jak na danym formacie, rozplanować miejsce, jakich czcionek użyć i jakie informacje umieścić. Co więcej, głównie przy książkach, należy zwrócić uwagę na marginesy, złożyć tekst (tekst + grafiki), oraz przygotować grafikę okładki. Jeżeli więc masz potrzebę sporządzenia tego rodzaju materiałów promocyjnych, zapraszamy do kontaktu z nami.
 

Referencje

"Nowoczesna strona www"

U. Stefanowicz, Polski Klub Ekologiczny Okręg Mazowiecki

Zespół Krakweb.pl stworzył dla nas w oparciu o autorski system ICEberg CMS nowoczesną i responsywną stronę firmową

 
"Indywidualne podejście"

K. Bobak OFM, Prywatne Liceum Ogólnokształcące Franciszkanów

Indywidualne podejście sprawiło, iż nasze pomysły uzupełnione o porady specjalistów firmy Krakweb.pl zostały wdrożone na stronę.

"Cenne uwagi i fachowe porady"

A. Grzymała, REC Polska


Wszystkie prace wykonane zostały zgodnie z harmonogramem oraz według wcześniejszych ustaleń. Mogliśmy także liczyć na cenne uwagi i fachowe porady w kwestii użyteczności strony.


Case study

Pobierz za darmo!

Wdrożenie strony www dla firmy consultingowej LUQAM

 

Kontakt

Napisz do nas!

@
Załącz brief

lub

Zostaw swój numer telefonu oddzwonimy do Ciebie.

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you