Projektowanie graficzne

Ciekawe, świeże i pomysłowe spojrzenie na wizerunek Twojej firmy

 

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. To sformułowanie nie dotyczy wyłącznie ludzi. Dotyczy także firm.

 

Rodzice mówili nam, iż nie powinno się oceniać książki po okładce, jednakże często pierwsze spojrzenie determinuje nasze opinie. Duże znaczenie dla Twoich potencjalnych klientów ma to, jak wygląda Twoje logo, materiały promocyjne, czy strona internetowa. To właśnie te elementy są jednymi z pierwszych informacji, jakie docierają do zainteresowanych Twoją ofertą.

Elementy identyfikacji wizualnej marki, czy materiały promocyjne mają ogromny wpływ, zwłaszcza przy pierwszym kontakcie. Zastanów się, ile razy do rezygnacji z oferty jakiejś firmy skłoniło Cię to, że ich ulotka czy strona internetowa była nieestetyczna, albo logo nieczytelne i nieatrakcyjne. W Krakweb mamy świadomość tego, jak ważne są pierwsze wrażenia i od ponad 15 lat staramy się pomagać w tej dziedzinie naszym klientom.

Skontaktuj się lub wypełnij brief online

Strony internetowe, grafiki promocyjne, animacje, logo, ulotki i inne materiały reklamowe — wszystkie te rzeczy wymagają dokładnego, starannego i estetycznego zaprojektowania i wykonania. Kreacje graficzne, które tworzymy, przykuwają uwagę, są czytelne i pomysłowe. Projekty tworzymy po wysłuchaniu potrzeb klienta, chętnie też doradzamy i proponujemy ciekawe rozwiązania.

Podczas ponad 15-letniego stażu pracy nasi graficy zdobywali doświadczenie w różnorodnych dziedzinach związanych z grafiką. Tworzymy nie tylko materiały digitalowe takie jak projekty stron www, aplikacji, banerów reklamowych czy animacje. Bardzo chętnie przygotowujemy również materiały do druku, czyli ulotki, wizytówki, teczki firmowe, plakaty, naklejki i banery na wszelkie nośniki. Mamy też spore doświadczenie w składzie książek i publikacji oraz przygotowaniu projektów okładek i opakowań.

Dla naszych klientów związanych z rynkiem nieruchomości tworzymy też karty obiektów, plany sytuacyjne i inne materiały graficzne wspierające proces sprzedaży, z wykorzystaniem plików dostarczonych od architekta. 

Dla nowych marek lub firm potrzebujących odświeżenia wizerunku projektujemy również znaki firmowe, logo wraz z księgą znaku zawierającą wskazówki i wytyczne pomagające w zachowaniu spójnego wyglądu w każdym obszarze działania. Wraz ze współpracującymi z nami fotografami pomagamy też zorganizować sesje zdjęciowe członków zespołu oraz biur, obiektów firmowych czy produktów. Dbamy o to, żeby wspierać naszych klientów w tworzeniu graficznych elementów niezbędnych nie tylko do startu, ale również do sprawnego działania i sprzedaży.

Co możemy dla Ciebie zrobić

Indywidualne projekty stron www

Strona internetowa to w obecnych czasach jedna z podstaw biznesu. Internet jest miejscem, w którym znajduje się prawdopodobnie większa część Twoich obecnych oraz przyszłych klientów. Dobrze więc by Twoja strona internetowa była estetyczna i atrakcyjna wizualnie.

Dlaczego? Ponieważ jest ona wizytówką Twojej firmy w sieci. Gdy Twoja strona będzie przejrzysta, będzie przyciągać uwagę i angażować, użytkownik poświęci jej chwilę, by zobaczyć, co masz mu do zaoferowania. Właśnie dlatego, nasze kreacje są nowoczesne, odpowiadające obecnym trendom panującym w web designie. Przygotowane przez nas strony internetowe dla firm, posiadają aktualne rozwiązania graficzne, dzięki czemu są przyjemne dla oka i wyróżniają się także na tle innych w sieci.

 • Projekty dostosowane do indywidualnych wymagań,
 • Zgodne z identyfikacją graficzną firmy,
 • Nowoczesne i atrakcyjne,
 • Przemyślane i intuicyjne dla odwiedzających.

Każdy projekt jest dla nas nową przygodą i nowym wyzwaniem.

Projektowanie aplikacji i interfejsów

 • przygotowanie projektów funkcjonalnych aplikacji,
 • redesign i metamorfozy zwiększające użyteczność systemów,
 • analiza i propozycje zmian,
 • dobór kolorystyki i fontów zgodnych z identyfikacją graficzną,
 • dowolna ilość widoków według indywidualnych ustaleń,
 • prezentacja graficzna trudnych danych analitycznych.

Stwórz z nami funkcjonalne i estetyczne aplikacje wspierające doświadczenia użytkowników.

Identyfikacja wizualna i materiały reklamowe

Zakładasz firmę i potrzebne Ci logo?
A może szykujesz się do odświeżenia wizerunku marki, bądź rebrandingu?

Logo Twojej firmy, oprócz tego, że powinno przykuwać uwagę, powinno być symbolem, który wyraża intencje i cele przedsiębiorstwa. Zaprojektowanie dobrego logo, jest procesem czasochłonnym i złożonym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak sobie z tym poradzić. Dla naszych klientów tworzymy ponadczasowe znaki graficzne z dbałością o wszelkie szczegóły.

Oferujemy również odświeżenie istniejącego logo oraz przygotowanie brakujących materiałów takich jak skalowalne pliki wektorowe czy dodatkowe wersje językowe lub kolorystyczne.

Pomożemy Ci też w zaprojektowaniu:

 • księgi znaku i wytycznych identyfikacji graficznej Twojej marki tak, aby nie było wątpliwości co do kolorów, fontów i innych elementów podczas działań promocyjnych marki,
 • materiałów identyfikacyjnych i marketingowych takich jak wizytówki, teczki, plakaty, czy inne elementy potrzebne do sprawnego działania firmy,
 • ulotek reklamowych, broszur firmowych i produktowych,
 • szyldów, banerów, billboardów, wielkoformatowych grafik na szyby i samochody przygotowanych "na miarę", z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb.

Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu różnorodnych materiałów do druku. Dbamy o porządek i dokładną weryfikację plików projektowych przed wysłaniem ich do drukarni. Należy jednak pamiętać, że podgląd projektu na ekranie monitora nie zawsze oddaje dokładną kolorystykę widoczną na wydruku. Przy większości projektów zalecamy wydruk próbny (tzw. proof), wykonywany przez pracowników wybranej przez klienta drukarni, który umożliwi porównanie projektu z efektem finalnym. W przypadku niezadowalających efektów na wydruku próbnym pomagamy wprowadzić niezbędne modyfikacje.

Wsparcie digitalowych działań promocyjnych

Od wielu lat przygotowujemy małe i duże kreacje takie jak:

 • banery statyczne i animowane w formatach odpowiednich do systemów reklamowych (Google Ads, Allegro, WP i inne),
 • projekty stron promocyjnych, landing page, stron konkursowych
 • przygotowanie interaktywnych prezentacji i materiałów sprzedażowych
 • kreacje newsletterów i mailingów wraz z odpowiednim przygotowaniem kodu HTML
 • przygotowywanie materiałów graficznych oraz instrukcji ich wykorzystania dla firm zewnętrznych i partnerów akcji promocyjnych czy sieci sprzedaży.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Napisz do nas

Wybierz plik

Spotkajmy się

Maciej Chmielowski

Maciej Chmielowski

Krakweb CEO

Krakweb to zespół pasjonatów, który potwierdził umiejętności w ponad 500 realizacjach. Nie straszne nam złożone projekty i krótkie terminy. Wprowadzamy nowoczesne metody pracy z klientem i osiągamy postawione cele w terminie.

Najszybciej skontaktujesz się z nami przez krótki formularz obok, dzwoniąc na podany numer komórkowy, lub pisząc na tego maila. Jeśli jednak chcesz przedstawić szczegółowe wymagania w celu wyceny Twojego projektu lub skontaktować się w jednej z poniższych spraw - wypełnij dedykowany formularz. 
Pozostałe formularze kontaktowe:

Wiedza & Blog

Nagłówki H1, H2, H3...

Nagłówki są istotnym elementem każdej dobrze zorganizowanej treści. Odgrywają kluczową rolę w porządkowaniu informacji, poprawie czytelności i tworzeniu hierarchii informacji. W tym artykule zbadamy znaczenie nagłówków w tworzeniu treści i…
2024-02-06 17:28

Oferta Projektowanie graficzne
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe