Aplikacje i systemy CMS

Zaprojektowane przez nas strony www to nasza duma a dla naszych klientów nowoczesna wizytówka,
która pozwala im wyróżnić się w Internecie.

Różne potrzeby, indywidualne rozwiązania

Od ponad 15 lat kompleksowo realizujemy indywidualne wdrożenia e-commerce: od analizy i koncepcji, poprzez projektowanie UX oraz graficzne po wykonanie całego serwisu - zaprogramowanie, zakodowanie i integrację z innymi systemami.

Nasze rozwiązania i usługi kierujemy do sklepów, producentów i dystrybutorów, których biznes wymaga unikalnej, zachwycającej strony z wysokiej klasy systemem CMS.

Współpracujemy z firmami o niezwykle różnorodnych celach na rynku e-commerce. Nasze wdrożenia e-commerce cechuje oryginalność rozwiązań oraz dbałość o detale istotne z punktu widzenia użytkownika końcowego. Twoje potrzeby również są unikatowe - opowiedz nam o nich.

Skontaktuj się lub wypełnij brief online

System CMS

ICEberg CMS 5 - autorski, profesjonalny system CMS dla edycji strony www

Przepięknie

Na koncie mamy setki projektów, które budują wizerunek ich właścicieli. Za każdym razem staramy się przebić samych siebie i wykonać projekt na światowym poziomie. Wykonujemy unikatowe, indywidualne projekty graficzne. Metoda benchmarkingu pomaga w poszukiwaniu inspiracji i najlepszych praktyk.

Łatwo i użytecznie

Aby realizować cele serwisu, w centrum uwagi nie stawiamy nie Ciebie, tylko końcowego użytkownika - Twojego klienta. Zalecamy klikalne makiety nowej strony, aby zmaksymalizować poziom użyteczności (UI) i user experience (UX). Dostosowanie do wszystkich urządzeń mobilnych (RWD) dawno przestało być dodatkiem, a stało się praktycznie niezbędne.

Funkcjonalnie

Dobierzemy najodpowiedniejsze oprogramowanie - silnik CMS. Ze względu na łatwość użytkowania i uniwersalność, często wykorzystujemy autorski system ICEberg CMS 5. Nowoczesny interfejs przystosowany do urządzeń mobilnych. Rozbudowane możliwości wspomagania SEO. Intuicyjna i szybka edycja różnorodnych modułów i widgetów, w tym dedykowanych e-commerce.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Napisz do nas

Wybierz plik

Spotkajmy się

Maciej Chmielowski

Maciej Chmielowski

Krakweb CEO

Krakweb to zespół pasjonatów, który potwierdził umiejętności w ponad 500 realizacjach. Nie straszne nam złożone projekty i krótkie terminy. Wprowadzamy nowoczesne metody pracy z klientem i osiągamy postawione cele w terminie.

Najszybciej skontaktujesz się z nami przez krótki formularz obok, dzwoniąc na podany numer komórkowy, lub pisząc na tego maila. Jeśli jednak chcesz przedstawić szczegółowe wymagania w celu wyceny Twojego projektu lub skontaktować się w jednej z poniższych spraw - wypełnij dedykowany formularz. 
Pozostałe formularze kontaktowe:

Wiedza & Blog


Oferta Aplikacje i systemy CMS
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe