Obsługa i zarządzanie stronami www

Zarządzanie stronami www, wprowadzanie treści i produktów, aktualizacje i modyfikacje systemów CMS.

 

Potrzebujesz pomocy w obsłudze i zarządzaniu swoją stroną www?
A może brak Ci czasu wprowadzanie nowych treści?

 

Stworzenie estetycznej i funkcjonalnej strony internetowej to dopiero pierwszy krok w budowaniu obecności w internecie. W obecnych czasach serwisy www są nie tylko wizytówką firmy czy prezentacją stałej oferty lub usług. Służą przede wszystkim do prezentacji aktualnych, łatwo dostępnych informacji na temat marki, produktów czy usług a w wielu przypadkach są również jednym z najważniejszych kanałów sprzedaży.

Aby dotrzeć do jak największej liczby klientów, strona powinna być często aktualizowana i rozbudowywana o nowe treści. Istniejące już informacje powinny być odświeżane a katalogi produktów na bieżąco uzupełniane i weryfikowane pod kątem zgodności ze stanami magazynowymi czy opisami produktów.

W przypadku małych firm o stałych usługach lub niewielkiej ilości produktów, niemal każdy klient jest w stanie znaleźć czas na to, żeby wprowadzić od czasu do czasu newsa, galerię czy nowe referencje. Co jednak w przypadku obszerniejszej oferty lub branży, która bardzo szybko zmienia się i ewoluuje? Już po kilku tygodniach aktualizacja strony może odejść na dalszy plan, zwłaszcza gdy nie posiadamy w zespole osoby odpowiedzialnej za takie prace.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu zarówno w projektowaniu stron www, programowaniu i zarządzaniu wieloma systemami CMS, oferujemy naszym klientom najlepsze rozwiązanie takich problemów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obsługi stron www. Nie boimy się żadnego projektu. Poradzimy sobie zarówno ze stronami bez systemów CMS jak i z dowolnym systemem do zarządzania treścią, nawet takim, którego jeszcze nie znamy. A znamy ich mnóstwo i przez wiele lat obserwujemy zachodzące w nich zmiany, widzimy jakie są najczęstsze błędy czy problemy.

Nasz zespół zadba o to, żeby treści trafiły na stronę w jak najlepszym wydaniu i na czas. Dopilnujemy startu i zakończenia publikacji stron promocyjnych, nowych produktów czy newsów firmowych i korporacyjnych. Wiemy jak ważne są terminy i skomplikowane regulaminy spółek czy obowiązki wobec klientów czy akcjonariuszy i pomagamy w ich przestrzeganiu.

Znamy zasady pisowni, sami od wielu lat tworzymy i redagujemy treści. Operujemy płynnie w języku polskim i angielskim ale inne wersje językowe czy alfabety nie będą dla nas niczym nowym. Pracowaliśmy już z klientami, których strony www prezentowane były m.in. w językach Japońskim, Koreańskim czy Chińskim, nie zapominając o bliższej nam cyrylicy.

Co możemy dla Ciebie zrobić

 

Zarządzanie stroną przez system CMS

Jeżeli posiadasz już stronę internetową lub wykonałeś ją z pomocą Krakweb i jest ona wyposażona w tzw. system do zarządzania treścią (Content Management System), możemy zaoferować Ci usługę administrowania Twoją witryną.

Podstawowe usługi, jakie oferujemy:

  • wprowadzanie treści tekstowo-graficznych np. aktualności lub artykułów blogowych,
  • tworzenie nowych podstron ofertowych lub produktowych,
  • tworzenie promocyjnych landing page pod kampanie marketingowe,
  • publikacja ogłoszeń i treści oficjalnych zgodnie z wymogami klienta.

Zadbamy również o:

  • aktualizacje systemu CMS (jeżeli jest to możliwe, tzn. aktualizacje są dostępne i nie posiadają wad),
  • regularne backupy na wskazanym przez klienta urządzeniu/serwerze,
  • rozbudowę o dodatkowe pluginy, wtyczki, moduły (należy pamiętać o ewentualnych opłatach w przypadku pluginów komercyjnych, które pozostają po stronie klienta),
  • poprawki w kodzie szablonów (w większości przypadków niezbędny jest dostęp do kodu szablonu i serwera ftp).

Wszystkie te prace wykonujemy, zachowując poprawność kodu, responsywność strony, jak również podstawową optymalizację pod pozycjonowanie. 

Możemy działać wg wytycznych przygotowanych przez klienta, jak również samodzielnie, proponując ciekawe i intuicyjne rozwiązania. Kompetencje zespołu pozwalają również na przygotowanie grafik czy dobór zdjęć i kolorów tak, aby zachowując spójność z całością serwisu uzyskać najlepszą prezentację treści.

Zapraszamy do kontaktu

Aktualizacja bazy produktów

Właścicielom serwisów sprzedażowych i katalogów produktów proponujemy przekazanie obowiązków związanych z aktualizacją bazy produktów zarówno na podstawie materiałów przygotowanych wstępnie przez zespół klienta, jak i przy pomocy dostępnych w internecie informacji o produktach innych marek. 

Dzięki współpracy z nami nowe produkty szybko pojawią się na stronie, a wszelkie parametry, opisy, grafiki czy filmy trafią w odpowiednie miejsca na karcie produktu. 

Pracujemy nie tylko na systemach do zarządzania sklepami internetowymi, ale również w systemach katalogowych klienta. Możemy także przygotować i uporządkować pliki do importu masowego produktów na stronę wg wymaganego przez system schematu.

Pomagamy zaplanować strukturę i kategorie w nowo powstających katalogach i sklepach tak, aby maksymalnie wykorzystać możliwości systemu używanego przez klienta i ułatwić zarówno zarządzanie, jak i przeglądanie serwisu. Bazując na naszym doświadczeniu e-commerce zdobytym podczas realizacji produktów z różnych branży, staramy się jak najlepiej zrozumieć specyfikę produktu i grupy docelowej. Jeżeli to konieczne to chętnie i zwinnie dokształcamy się również w nowych, nieznanych nam tematach.

Zapraszamy do kontaktu

Wsparcie digitalowych działań promocyjnych

Od wielu lat przygotowujemy małe i duże kreacje stron promocyjnych wg indywidualnego projektu lub zgodnie z przygotowanymi przez klienta materiałami. Dzięki nam szybko powstaną landing page dla reklam internetowych, strony promocji, ofert specjalnych czy nowych kampanii marketingowych. Pomagamy tworzyć również tzw. squeeze page, czyli strony, których głównym zadaniem jest zdobycie kontaktu do zainteresowanego klienta.

Wszystkie te elementy zależne są oczywiście od możliwości systemu, na jakim oparta jest strona www. Najprzyjemniej i najbardziej efektywnie działamy w systemach, które są nam znane jak np. nasz autorski ICEberg CMS. Możemy wtedy proponować różnorodne ułatwienia czy udoskonalenia, również indywidualnie dopasowane do klienta. W szczególnych przypadkach potrafimy poradzić sobie również z „opornymi” na rozbudowę aplikacjami i wskazać możliwe zastępcze rozwiązania, które z pewnością spełnią swoje zadanie.

Dla akcji marketingowych ważne są również kreacje mailingów i newsletterów. To także jest działanie, które dobrze znamy i chętnie łączymy je z obsługą stron www. Wykorzystujemy wtedy materiały spójne z serwisem internetowym lub nowo powstającą podstroną samodzielnie, lub we współpracy z działem marketingu klienta.

Systemy CMS, które znamy

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Napisz do nas

Wybierz plik

Spotkajmy się

Maciej Chmielowski

Maciej Chmielowski

Krakweb CEO

Krakweb to zespół pasjonatów, który potwierdził umiejętności w ponad 500 realizacjach. Nie straszne nam złożone projekty i krótkie terminy. Wprowadzamy nowoczesne metody pracy z klientem i osiągamy postawione cele w terminie.

Najszybciej skontaktujesz się z nami przez krótki formularz obok, dzwoniąc na podany numer komórkowy, lub pisząc na tego maila. Jeśli jednak chcesz przedstawić szczegółowe wymagania w celu wyceny Twojego projektu lub skontaktować się w jednej z poniższych spraw - wypełnij dedykowany formularz. 
Pozostałe formularze kontaktowe:

Wiedza & Blog


Oferta Obsługa i zarządzanie stronami www
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe