ICEberg CMS - autorski system zarządzania treścią

Oferta

niezawodny i prosty w obsłudze system ICEberg CMS

Jeżeli prowadzisz firmę, to najprawdopodobniej posiadasz także firmową stronę internetową albo planujesz ją założyć, gdyż aktualnie obecność w Internecie jest niemal obowiązkowa. Przed założeniem serwisu, musisz sprawdzić dostępność domeny. Równie istotne jest także to, jaki system zarządzania treścią (tzw. CMS) wybierzesz. Dlatego właśnie chcemy Ci przedstawić ICEberg CMS - system, który jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Wypełnij brief online lub szybki kontakt

ICEberg CMS to w 100% stworzony przez pracowników agencji Krakweb system zarządzania treścią. Jego pierwsza wersja powstała 10 lat temu i od tego czasu jest systematycznie aktualizowana, tak by odpowiadać dynamicznie zmieniającym się wymogom i trendom w sieci. Podczas tej dekady ICEberg został wdrożony ok. 400 razy. Na chwilę obecną system podzielony jest na moduły, z których każdy odpowiada za inną funkcję na stronie. Mimo licznej ilości takowych modułów, ICEberg CMS jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Już po pierwszym dodanym artykule czy galerii, będziesz umiał powtarzać tę czynność samodzielnie. Dodatkowo dzięki swojej modułowej budowie ICEberg jest dostępny w kilku wariantach, a to dlatego, żebyś miał możliwość wyboru systemu z najbardziej odpowiednimi dla ciebie funkcjonalnościami. 

System CMS

ICEberg 4.0 - autorski, profesjonalny system CMS dla edycji strony www

 1. Intuicyjna struktura strony www
 • samodzielnie twórz i edytuj wszystkie treści wielu typów (strony, artykuły, landing page, formularze i wiele innych)
 • zarządzaj nawigacją
 • dowolnie rozbudowuj i edytuj strukturę serwisu (kategorie, podkategorie, podstrony),

zmieniaj treść i wygląd Twojej strony www (grafiki, banery, układ) - łatwo, szybko i intuicyjnie

2. Moduły dostosowane do specyfiki Twojej strony www
 • moduły marketingowe, wizerunkowe, sprzedażowe, moduły treściowe, landing page, formularze
 • samodzielnie stwórz wiele landing page w ramach serwisu www
 • dodawaj i edytuj formularze
 • zarządzaj pop-upami,
 • dodawaj i zarządzaj grafikami na swojej stronie
 • korzystaj z nowoczesnego i przejrzystego interfejsu - także w wersji mobilnej
 • twórz i zarządzaj podstronami
 • indywidualnie dostosuj widgety swojego panelu
 • Integruj swoją stronę z Google Analitycs

Zarządzaj swoją stroną www za pomocą naszego autorskiego CMS’a

Referencje

"Nowoczesna strona www"

U. Stefanowicz, Polski Klub Ekologiczny Okręg Mazowiecki

Zespół Krakweb.pl stworzył dla nas w oparciu o autorski system ICEberg CMS nowoczesną i responsywną stronę firmową

 
"Indywidualne podejście"

K. Bobak OFM, Prywatne Liceum Ogólnokształcące Franciszkanów

Indywidualne podejście sprawiło, iż nasze pomysły uzupełnione o porady specjalistów firmy Krakweb.pl zostały wdrożone na stronę.

"Cenne uwagi i fachowe porady"

A. Grzymała, REC Polska


Wszystkie prace wykonane zostały zgodnie z harmonogramem oraz według wcześniejszych ustaleń. Mogliśmy także liczyć na cenne uwagi i fachowe porady w kwestii użyteczności strony.


Wdrożenia stron www

Case study - strona www dla LuqamLuqam to firma konsultingowa, oferująca usługi związane z poprawą wewnętrznej sytuacji w organizacjach.

Dla Luqam wykonaliśmy nowoczesną, korporacyjną stronę www. Została wykonana w oparciu o technologię RWD, co wpływa na wygodę użytkowników zarówno desktopowych jak i mobilnych. Dzięki funkcjonalnemu, rozwijanemu menu, strona w przejrzysty sposób przedstawia ofertę firmy, a opcja zapisu do newslettera pozwala na powiększanie listy subskrybentów wśród potencjalnych klientów.

Case study - strona www dla PayrollPayroll360 to firma zajmująca się outsourcingiem kadrowo-płacowym.

Celem naszej współpracy był projekt i realizacja responsywnego serwisu internetowego, który będzie wsparciem w codziennej komunikacji pracowników z klientami. Zaprojektowana przez nas strona www dostosowuje się do każdej rozdzielczości - w myśl zasady mobile first. Mechanizmy administracyjne zostały wykonane w oparciu o autorski system CMS w celu prostego i intuicyjnego zarządzania stroną. Strona zawiera przejrzystą szatę graficzną, zoptymalizowaną zarówno pod kątem komputerów osobistych oraz urządzeń mobilnych. Dodatkowo strona została wzbogacona o moduły umożliwiające pobieranie materiałów dodatkowych przez klientów.

Case study - strona www dla DerbyDerby to jeden z liderów rynku produkcji skarpet.

Naszym zadaniem było wykonanie dla marki Derby przejrzystej strony internetowej, prezentującą ofertę oraz działalność firmy. Rozbudowana galeria produktowa umożliwia użytkownikowi w łatwy sposób na przeglądanie zdjęć produktów. Równie łatwą jest obsługa katalogu przez użytkownika - polega ona na wgraniu arkusza zawierającego bazę produktów. Użytkownicy strony mają również możliwość zaprojektowania oraz zamówienia skarpet, stworzonych dzięki konfiguratorowi. Dzięki technologii RWD strona firmowa jest w pełni funkcjonalna na urządzeniach mobilnych.

Case study

Pobierz za darmo!

Wdrożenie strony www dla firmy consultingowej LUQAM

 

Kontakt

Napisz do nas!

@
Załącz brief

lub

Zostaw swój numer telefonu oddzwonimy do Ciebie.

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you