Zmiana logotypu producenta na kartach wszystkich produktów w sklepie internetowym

Zmiana logotypu producenta na kartach wszystkich produktów w sklepie internetowym

Z tej instrukcji dowiesz się jak zmienić logotyp producenta i jak zrobić to w sprawny sposób.

Następny artykuł
{[description]}

Gdzie znajdują się dane o producentach w ICEberg CMS?

Producent w ICEberg CMS jest określony w katalogu produktów w zakładce producenci. Każdy producent posiada osobny rekord składający się z nazwy i logotypu. Podmiana tego logo w katalogu producentów (zakładce Producenci w module Katalog produktów) zmienia logo we wszystkich produktach powiązanych - przypisanych do danego producenta. 

Pole z linkiem do logotypu (obrazka logotypu)

W zakładce producenci istnieje możliwość dodania nowego producenta oraz zmiany nazwy lub logotypu istniejącego producenta (okienko wgrywania / podmiany obrazka). Dzięki polu nazwy możemy np. zmienić nazwę producenta w przypadku zmiany nazwy firmy. 

Katalog producentów w strukturze CMS

W strukturze istnieje też miejsce - podstrona (content / zawartość) o typie katalog producentów. Jest to podstrona, która wyświetla listę wszystkich producentów oraz służy do tego automatycznego stworzenia przez system podstron każdego producenta. Strona producenta na frontendzie (na stronie internetowej z perspektywy użytkownika serwisu e-commerce) to strona z listą produktów danego producenta.

Nie edytujemy tego miejsca :)

Autor:

Przeczytaj również:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you