Usługi konsultingowe CMS (CMS consulting)

Unsplash / Scott Graham

2023-08-08 22:09
4 minuty czytania

Problemy z systemami zarządzania treścią

Systemy CMS sprawiają właścicielom firm i marketerom szereg problemów. Codzienna praca z systemem CMS może być wyzwaniem. Podatności popularnych systemów Open Source, problemy z wydajnością baz danych, serwerów i skryptów, przekazywanie obowiązków w zespole, workflow, automatyzacja pracy, automatyzacja marketingu i obsługi klienta, integracja z zewnętrznymi systemami - to tylko wybrane wyzwania, które przychodzą mi do głowy w pierwszej kolejności, gdy myślę o tym, z czym mierzymy się, pracując w marketingu, czy zarządzając firmą. Jak być zadowolonym ze swojego CMSa i serwisu internetowego? 

Skuteczne systemy zarządzania treścią

Masz problem z optymalizacją systemu zarządzania treścią w swojej witrynie? Chcesz zmaksymalizować wydajność i zwiększyć liczbę konwersji? Nie szukaj dalej! Nasze usługi konsultingowe w zakresie systemów CMS pomogą Ci zwiększyć zasięg Twojej obecności w Internecie i wyniosą stronę internetową Twojej firmy i widoczność Twojej marki na nowy poziom.

Dlaczego warto wybrać usługi konsultingowe CMS?

Ekspert CMS

Nasz zespół doświadczonych konsultantów ma dogłębną wiedzę na temat różnych systemów zarządzania treścią, w tym popularnych OpenSource’owych systemów takich jak WordPress, Drupal, Joomla i innych. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w zakresie technologii i rozwoju systemów CMS. Znamy najlepsze praktyki. Łącząc wiedzę z 17-letnim doświadczeniem zapewnimy Tobie i Twojej firmie najwyższej jakości doradztwo i rozwiązania.

Rozwiązania - systemy CMS - szyte na miarę

Wierzymy w dostarczanie niestandardowych rozwiązań, które są zgodne z konkretnymi potrzebami biznesowymi. Poświęcamy czas, aby zrozumieć Twoje cele, wyzwania i grupę docelową, aby dostarczyć skuteczne strategie i zalecenia. W zakresie naszych usług znajdziesz m.in. tworzenie indywidualnych rozwiązań dopasowanych do klienta. Przykładem takich projektów mogą być m.in. serwisy takie jak: tqmsoft.com - serwis internetowy firmy szkoleniowej z Krakowa, dla której wdrożyliśmy katalog szkoleń stworzony jako dedykowany moduł, a także szereg modułów powiązanych. Zintegrowaliśmy też system z działającym w firmie systemie CRM/ERP i stworzyliśmy szereg dodatkowych funkcjonalności. Finalnie zaprojektowaliśmy też i zaprogramowaliśmy natywną aplikację mobilną pozwalającą na rezerwację szkoleń.

prześlij zapytanie o projekt

Większa wydajność zarządzania treściami

Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu usprawniamy procesy zarządzania treścią, czyniąc je bardziej wydajnymi. Twój zespół oszczędzi czas, a firma oszczędzi pieniądze. Optymalizując przepływy pracy, poprawiając komfort użytkowników i wdrażając automatyzację tam, gdzie to możliwe, pomagamy skupić się na tym, co najważniejsze — na pracy nad rozwojem firmy.

Podejście zorientowane na konwersję

Rozumiemy, że dobrze zaprojektowany system zarządzania treścią jest niezbędny do zwiększenia liczby konwersji. Dzieje się to na wielu poziomach - zarówno na poziomie interfejsu użytkownika odwiedzającego stronę internetową - czyli szablonu serwisu, jak i również w samym CMSie i jego modułach. CMS może bowiem sugerować, ułatwiać, a wręcz automatyzować procesy tworzenia treści i optymalizacji konwersji. Jest to możliwe między innymi dzięki łatwym do stworzenia widgetom (m.in. formularze kontaktowe służące do lead generation), funkcjom popularnych modułów zorientowanym na konwersję (np. zbieranie zapytań o produkt w module katalogu produktów), jak też osobnym modułom stworzonym przede wszystkim po to, żeby konwersje dostarczać - np. moduły / widgety popupów. 

Nasi eksperci stosują techniki optymalizacji współczynnika konwersji (CRO), aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników, zwiększyć wydajność witryny i zmaksymalizować zwrot z inwestycji.

Skalowalne rozwiązania

Wraz z rozwojem Twojej firmy, Twoje potrzeby w zakresie CMS ewoluują. Nasze usługi konsultingowe zapewniają efektywne skalowanie systemu zarządzania treścią, bezproblemowe dostosowywanie zwiększonego ruchu, rozszerzanie serwisu o takie elementy jak m.in. katalog produktów (ale również rozwój istniejącego katalogu) i powiększanie się bazy użytkowników. 

Skalowanie może polegać na wykorzystaniu istniejącego już wdrożonego u Ciebie rozwiązania lub wdrożenie rozwiązania, które będzie w naturalny sposób jego następcą - po pierwsze pozwoli na zachowanie wszystkich możliwości poprzednika, po drugie dostosuje do rosnącej skali, ale również usprawni je - pozwoli szybciej, sprawniej, łatwiej dla użytkownika wykonywać codzienne czynności w systemie CMS. 

umów się na konsultację z ekspertem

Kompleksowe usługi konsultingowe CMS

Wybór i wdrożenie CMS

Nie wiesz, który CMS będzie odpowiedni dla Twojej firmy? Przeprowadzimy Cię przez proces wyboru, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak cele biznesowe, wymagania techniczne, budżet i skalowalność. Następnie wdrożymy i dostosowujemy wybrany CMS do Twoich unikalnych potrzeb. Pracowaliśmy z kilkudziesięcioma systemami CMS - zarówno tymi popularnymi jak i niszowymi, OpenSource’owymi i komercyjnymi. Przedstawimy 3-4 rekomendacje, wraz z uzasadnieniem, prezentacją za i przeciw każdemu rozwiązaniu. Wśród rekomendacji będą różnorodne rozwiązania w tym system autorski, system OpenSource wraz z uzasadnieniem. Wdrożenie będziemy mogli zrealizować my lub z raportem będziesz mógł pracować z inną wybraną agencją lub firmą wdrażającą systemy CMS, lub przeprowadzisz wdrożenie samodzielnie / inhouse - przez zespół developerski Twojej firmy. 

Strategia i planowanie treści

Wciągające i trafne treści to podstawa udanej obecności w Internecie. Nasi konsultanci pomogą Ci opracować kompleksową strategię dotyczącą treści, w tym tworzenie treści, kurację i plany dystrybucji. Zoptymalizujemy Twoje treści pod kątem wyszukiwarek i sprawimy, że odbiorcy z Twojej grupy docelowej wejdą z nimi w interakcję. 

Poprawa doświadczenia użytkownika (UX).

Przyjazna dla użytkownika strona internetowa prowadzi do większej liczby konwersji i większego zadowolenia klientów. Przeanalizujemy Twój obecny projekt i zidentyfikujemy obszary do poprawy. Nasi eksperci dostarczają makiety, projekty prototypów i rekomendacje UI/UX, aby stworzyć intuicyjny i atrakcyjny wizualnie interfejs użytkownika.

Optymalizacja wydajności

Wolno ładujące się strony internetowe mogą frustrować odwiedzających i szkodzić Twojej firmie. Przeprowadzamy dokładne audyty wydajności, identyfikując wąskie gardła i wdrażając strategie optymalizacyjne. Od optymalizacji kodu po techniki buforowania, zapewniamy szybkie ładowanie witryny i bezproblemową obsługę. Przeanalizujemy oprogramowanie wdrożone w serwisie (system CMS), kod szablonu (wyglądu / frontend), integracje z zewnętrznymi narzędziami, dostępne zasoby serwera i jego oprogramowanie i dostępne na nim technologie. Wydajność serwisów internetowych to bowiem kompleksowa dziedzina. Problemy z wydajnością mogą być ukryte głęboko lub na widoku, punktowe lub rozsiane w wielu miejscach. Rozwiązanie może być tak łatwe i szybkie jak włączenie jakiejś opcji w systemie CMS albo tak kompleksowe, jak przeprojektowanie całej architektury lub wdrożenie nowego systemu. W każdym przypadku możesz zwrócić się do nas z prośbą o pomoc.

Umów się na konsultację z ekspertem

Bezpieczeństwo i konserwacja

Ochrona witryny przed zagrożeniami ma kluczowe znaczenie w świecie, gdzie codziennie dowiadujemy się o nowych podatnościach popularnych systemów i włamaniach do nawet największych firm. Nasi konsultanci ocenią luki w zabezpieczeniach Twojego systemu CMS, wdrożą solidne środki bezpieczeństwa i zapewnią regularną konserwację, aby Twój CMS był aktualny, bezpieczny i działał optymalnie.

Zacznij odblokowywać moc systemu CMS już dziś!

Czy jesteś gotowy, aby przekształcić swój CMS i osiągnąć wymierne wyniki dla swojej firmy? Nie czekaj ani chwili! Skontaktuj się z naszym działem usług konsultingowych CMS już dziś, aby uzyskać pierwszą bezpłatną konsultację. Pozwól, aby nasi eksperci poprowadzili Cię w drodze do wysoce wydajnego i napędzanego konwersją systemu zarządzania treścią i serwisu internetowego. Zrób pierwszy krok w kierunku sukcesu online już teraz!


Blog Artykuły
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe