Krakweb

Strony www - szybkie, nowoczesne i responsywne

Oferta

piękne, responsywne, szybkie

strony www

Zaprojektowane przez nas strony www to nasza duma a dla naszych klientów nowoczesna wizytówka, która pozwala im wyróżnić się w Internecie. Połączenie zaawansowanego systemu zarządzania treścią Iceberg CMS oraz 10-letniego doświadczenia w zakresie projektowania stron, User Experience, wdrażania i oprogramowania pozwala tworzyć nowoczesne strony internetowe. Każda z nich jest przyjazna nie tylko dla użytkowników, ale też dla wyszukiwarek i administratorów. Tworzone przez nas serwisy odpowiadają różnorodnym potrzebom. Tworzymy strony korporacyjne, serwisy konkursowe, strony idealne do celów content marketingowych. Realizujemy katalogi produktów, kalendarze wydarzeń. Wdrażamy moduły i dodatki wspierające marketing i sprzedaż: szybki kontakt, downloader, squeeze page, landing page. Strony stworzone z użyciem naszego CMS-a mogą zostać niemal dowolnie zmodyfikowane przez redaktorów. 

Wypełnij brief online lub szybki kontakt

Funkcjonalność i kreacja strony www są dla nas priorytetami, nie zapominamy jednak o jej optymalizacji, na którą zwracamy uwagę już na początku projektowania. Kreacja dopasowana jest zawsze do potrzeb klienta, specyfiki jego biznesu i celów kampanii.

Nasze kreacje są nowoczesne i dopasowane do branży naszych klientów. Na pierwszym miejscu stawiamy użytkowników strony, dlatego design łączymy z użytecznością. Stworzone przez nas strony internetowe są przyjazne i łatwe w obsłudze na wszystkich urządzeniach.

 

System CMS

ICEberg 4.0 - autorski, profesjonalny system CMS dla edycji strony www

 1. Intuicyjna struktura strony www
 • samodzielnie twórz i edytuj wszystkie treści wielu typów (strony, artykuły, landing page, formularze i wiele innych)
 • zarządzaj nawigacją
 • dowolnie rozbudowuj i edytuj strukturę serwisu (kategorie, podkategorie, podstrony),

zmieniaj treść i wygląd Twojej strony www (grafiki, banery, układ) - łatwo, szybko i intuicyjnie

2. Moduły dostosowane do specyfiki Twojej strony www
 • moduły marketingowe, wizerunkowe, sprzedażowe, moduły treściowe, landing page, formularze
 • samodzielnie stwórz wiele landing page w ramach serwisu www
 • dodawaj i edytuj formularze
 • zarządzaj pop-upami,
 • dodawaj i zarządzaj grafikami na swojej stronie
 • korzystaj z nowoczesnego i przejrzystego interfejsu - także w wersji mobilnej
 • twórz i zarządzaj podstronami
 • indywidualnie dostosuj widgety swojego panelu
 • Integruj swoją stronę z Google Analitycs

Zarządzaj swoją stroną www za pomocą naszego autorskiego CMS’a

Klienci

 

Twoje logo też może się tutaj znaleźć

Dołącz do nich!

Referencje

"Nowoczesna strona www"

U. Stefanowicz, Polski Klub Ekologiczny Okręg Mazowiecki

Zespół Krakweb.pl stworzył dla nas w oparciu o autorski system ICEberg CMS nowoczesną i responsywną stronę firmową

 
"Indywidualne podejście"

K. Bobak OFM, Prywatne Liceum Ogólnokształcące Franciszkanów

Indywidualne podejście sprawiło, iż nasze pomysły uzupełnione o porady specjalistów firmy Krakweb.pl zostały wdrożone na stronę.

 
"Cenne uwagi i fachowe porady"

A. Grzymała, REC Polska

Wszystkie prace wykonane zostały zgodnie z harmonogramem oraz według wcześniejszych ustaleń. Mogliśmy także liczyć na cenne uwagi i fachowe porady w kwestii użyteczności strony.


Wdrożenia stron www

Case study - strona www dla LuqamLuqam to firma konsultingowa, oferująca usługi związane z poprawą wewnętrznej sytuacji w organizacjach.

Dla Luqam wykonaliśmy nowoczesną, korporacyjną stronę www. Została wykonana w oparciu o technologię RWD, co wpływa na wygodę użytkowników zarówno desktopowych jak i mobilnych. Dzięki funkcjonalnemu, rozwijanemu menu, strona w przejrzysty sposób przedstawia ofertę firmy, a opcja zapisu do newslettera pozwala na powiększanie listy subskrybentów wśród potencjalnych klientów.

Case study - strona www dla PayrollPayroll360 to firma zajmująca się outsourcingiem kadrowo-płacowym.

Celem naszej współpracy był projekt i realizacja responsywnego serwisu internetowego, który będzie wsparciem w codziennej komunikacji pracowników z klientami. Zaprojektowana przez nas strona www dostosowuje się do każdej rozdzielczości - w myśl zasady mobile first. Mechanizmy administracyjne zostały wykonane w oparciu o autorski system CMS w celu prostego i intuicyjnego zarządzania stroną. Strona zawiera przejrzystą szatę graficzną, zoptymalizowaną zarówno pod kątem komputerów osobistych oraz urządzeń mobilnych. Dodatkowo strona została wzbogacona o moduły umożliwiające pobieranie materiałów dodatkowych przez klientów.

Case study - strona www dla DerbyDerby to jeden z liderów rynku produkcji skarpet.

Naszym zadaniem było wykonanie dla marki Derby przejrzystej strony internetowej, prezentującą ofertę oraz działalność firmy. Rozbudowana galeria produktowa umożliwia użytkownikowi w łatwy sposób na przeglądanie zdjęć produktów. Równie łatwą jest obsługa katalogu przez użytkownika - polega ona na wgraniu arkusza zawierającego bazę produktów. Użytkownicy strony mają również możliwość zaprojektowania oraz zamówienia skarpet, stworzonych dzięki konfiguratorowi. Dzięki technologii RWD strona firmowa jest w pełni funkcjonalna na urządzeniach mobilnych.

Case study

Pobierz za darmo!

Wdrożenie strony www dla firmy consultingowej LUQAM

Wymagane pola nie zostały wypełnione. Proszę wypełnić luki.

 

Kontakt

Napisz do nas

*pole wymagane

lub

Zostaw swój numer telefonu oddzwonimy do Ciebie.

Zostaw numer

Pobierz umowę
Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you