Przewodnik po CMSie

Przewodnik po CMSie

Wiesz, jak ważna jest obecność Twojej firmy w internecie. Znasz podstawowe zasady tworzenia stron www i zdajesz sobie sprawę, jakich błędów należy unikać. Przekonałeś się, że system CMS to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, ale ciągle nie wiesz, jak to wszystko działa i co należy zrobić, aby uzyskać pożądany efekt. Nie chcesz kupić kota w worku, nie będąc pewnym, czy sam poradzisz sobie z administracją portalu. Teraz nie masz się o co martwić. Specjalnie dla Ciebie powołaliśmy stanowisko konsultanta telefonicznego.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Krok po kroku


Nasz pracownik szczegółowo objaśni Ci wszystkie funkcjonalności naszego autorskiego systemu ICEportal 3 CMS. Przejdzie z Tobą krok po kroku wersję demonstracyjną, pokazując wszystkie jego możliwości. W każdej chwili będziesz mógł zadać nurtujące Cię pytanie i na bieżąco sprawdzać odpowiedzi. Sam zobaczysz, jak intuicyjny w obsłudze jest nasz CMS. W 10 minut sprawdzisz, jak łatwo zarządzać strukturą, publikować treści na stronie, dodawać zdjęcia, czy produkty. A wszystko to na jednej z kilku wersji demo naszego produktu - dostosowanego specjalnie do Twoich potrzeb.


Kontakt


Aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje i samemu przetestować ICEportal 3 CMS wystarczy zadzwonić pod numer (0-12) 444-13-39. Nasz konsultant z radością przeprowadzi Cię przez panel administracyjny i wyjaśni wszelkie pojawiające się problemy. Mamy również możliwość przeprowadzenia takiej konsultacji w układzie współdzielonych ekranów - wtedy wszystkie wykonywane przez nas operacje będziesz mógł widzieć na ekranie swojego monitora i naśladując ruchy konsultanta uczyć się obsługi systemu.

Nie czekaj dłużej. Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie to proste!

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you