Dwuetapowy konkurs dla testerów czekolad

Dwuetapowy konkurs dla testerów czekolad

Testowanie czekolad - brzmi jak nagłówek jednego z artykułów o pracy marzeń? Dzięki marce Wawel 1000 osób miało okazję zostać testerami czekolad i wygrać atrakcyjne nagrody. Po naszej stronie stała kreacja oraz dostarczenie silnika konkursowego, który umożliwił obsługę zgłoszeń, a także obsługa techniczna konkursu.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
{[description]}

Przeprowadzony przez Krakweb dla marki Wawel konkurs wzbudził duże zainteresowanie. Kilkanaście tysięcy zgłoszeń w pierwszym etapie sprawiło, że wyłonienie grupy tysiąca testerów stało się zadaniem niełatwym. Pracę na dużych danych ułatwił przejrzysty interfejs ICEberg CMS, możliwość eksportu oraz opcje dodatkowe oferowane w module konkursowym. Jedną z możliwych do wykorzystania opcji tego modułu jest integracja konkursu z wysyłką do paczkomatów Inpost, co znacznie ułatwia śledzenie produktów, czy nagród w konkursach.

Kreacja i system CMS

Przygotowana przez nas kreacja oraz funkcjonalności za zadanie miały przede wszystkim umożliwić łatwy kontakt osób pragnących zostać testerami. Kolejnym z celów było dobre zaprezentowanie wybranych prac w galerii. Strona konkursowa spełnia także funkcje informacyjne i promocyjne względem konkretnych produktów - w momencie przejścia na jedną z wybranych czekolad, użytkownik może zapoznać się z wieloma recenzjami, jakie powstały na jej temat. Za kreację konkursu odpowiedzialna jest Justyna Woszczyna - dyrektor kreatywna Krakweb. 

Automatyzacja organizacji i zarządzania konkursem

Konkurs był w znacznym stopniu zautomatyzowany. ICEberg CMS i jego moduł konkursowy automatycznie powiadamiają bowiem użytkowników konkursu o statusie ich prac. 

Napisz do nas!

@
Załącz brief
ICEberg CMS umożliwia też m.in.:

  • szybki podgląd prac i masowe zatwierdzanie lub odrzucanie prac, co oszczędza godziny pracy moderatorów
  • wyszukiwanie w bazie uczestników i prac - po słowie kluczowym, czasie dodania pracy, statusie zgłoszenia i wielu innych parametrach
  • błyskawiczny kontakt z każdym uczestnikiem - przez formularz w panelu administracyjnym

Integracje strony z systemami zewnętrznymi

Jak w każdym tego typu projekcie współdziałać i wymieniać się danymi musiało kilka aplikacji. Zintegrowaliśmy system Marketing Automation, kody trackingowe domu mediowego, remarketing i analitykę. Uczestnicy konkursu wzbogacili bazę leadów marketingowych.

Porozmawiajmy o konkursie dla Twojej marki!

Ogólnopolski test czekolad - dwuetapowy konkurs zrealizowany dla marki Wawel

Konkurs - Ogólnopolski Test Czekolad otc.wawelradoscwyzwala.pl


Top strony z przyciskiem Call to Action

Zasady - część strony z filmem w tle

Słodkie recenzje - listy artykułów

Podlinkowane czekolady - odnośniki do treści

Informacje na dole strony + dane kontaktowe

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you