Aplikacja dedykowana - konfigurator produktu (skarpet) Derby

Zaprojektowanie swojej wersji produktu to element serwisu przyciągający i angażujący użytkownika. Może stworzyć w ten sposób spersonalizowany produkt- indywidualny i dopasowany do swoich potrzeb. W jaki sposób konfigurator pozwala zwiększyć potencjał firmy produkcyjnej?
2016-10-13 10:00
1 minuta czytania

Internetowy katalog produktów

Derby to jeden z liderów rynku produkcji skarpet. W ramach współpracy przygotowaliśmy projekt graficzny i zrealizowaliśmy responsywny serwis internetowy z katalogiem produktów. Głównym celem strony była prezentacja szerokiego asortymentu firmy w katalogu produktów online oraz zbudowanie wizerunku solidnego producenta i wyróżnienie firmy na tle konkurencji.

Silnik strony czyli CMS

Silnikiem strony jest ICEberg CMS, który umożliwia jej łatwą modyfikację oraz wdrożenie elementów i funkcjonalności czyniących serwis w pełni użytecznym. W realizowanym projekcie zastosowaliśmy jego kilka modułów, jednak jego kluczowym elementem jest  konfigurator produktów Derby. Serwis musiał jednak wyróżniać się od serwisów innych producentów. Wyróżnikiem tym został konfigurator skarpet.

Zaprojektuj swoje skarpety!

Przygotowana specjalnie dla potrzeb naszego klienta aplikacja pozwala użytkownikowi zaprojektować i zamówić swój własny, niepowtarzalny wariant kolorystyczny wybranych modeli skarpet. Paleta składa się z 24 kolorów, z których możemy osobiście stworzyć dowolną kombinację lub otrzymać projekt z losowo dobranych kolorów, po kliknięciu przycisku “Zaskocz mnie”. (skarpetę można zaprojektować aż na 20 475 sposobów!). Gotowym projektem można podzielić się ze swoimi znajomymi, udostępniając go na Facebooku lub przypiąć go na swojej tablicy na Pintereście. Dzięki kreatorowi każdy z nas może pobawić się w projektanta i stworzyć swój własny, unikatowy model skarpetek, odzwierciedlający swój własny styl!

Projekt graficzny serwisu e-commerce

Za projekt graficzny strony odpowiedzialna była Justyna Woszczyna - dyrektor kreatywna Krakweb.

Poniżej przedstawione zostały zrzuty strony: http://www.skarpetyderby.pl/ wraz z podstronami.


Blog Artykuły
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe