Krakweb.pl na Małopolskich Targach Innowacji 2011

Krakweb.pl na Małopolskich Targach Innowacji 2011

Już 12 października 2011 roku na Małym Rynku w Krakowie odbędą się Małopolskie Targi Innowacji 2011. Agencja Interaktywna Krakweb.pl ma zaszczyt wziąć w nich udział i wraz z 54 innymi wystawcami zaprezentować swoje osiągnięcia w dziedzinie innowacji. Targi potrwają od godziny 10:00 do 18:00.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Małopolski Festiwal Innowacji

 

Małopolskie Targi Innowacji to część Małopolskiego Festiwalu Innowacji, podczas którego oprócz Targów zostaną zorganizowane panale dyskusyjne oraz konferencja Nauka - Innowacje - Przedsiębiorczość. Tegoroczne wystąpienia dotyczyć będą m.in. aspektów formalno-prawnych zagadnień związanych ze współpracą nauki z biznesem i transferem technologii, wpływu wdrażanych innowacji na pozycję rynkową firmy, czy też kreowania polityki innowacyjnej w regionie. Dzięki obecności gości z Francji i Niemiec każdy będzie miał okazję przekonać się, jak buduje się innowacyjną gospodarkę na zachodzie Europy.

 

Innowacyjne Rozwiązania Internetowe

 

W czwartej edycji tego wydarzenia swoje osiągnięcia zaprezentuje 30 firm, 20 instytucji oraz 5 klastrów. Pokażą oni, jak bardzo opłacalne jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, jak nauka może wspierać przedsiębiorczość oraz przyczyniać się do rozwoju gospodarki. Nasza Agencja pokaże dwa funkcjonalne systemy CMS, które dedykowane są zarówno małym przedsiębiorcom, jak i właścicielom dużych serwisów. Dzieki nim użytkownicy, którzy nie dysponują wiedzą z zakresu zarządzania stronami, łatwo zbudują, a potem będą mogli administrować swoim serwisem. Nasze nowoczesne aplikacje umożliwiają dodawanie podstron, zmienianie ich wyglądu oraz edycję treści i zdjęć. Dodatkowo system pozwala zarządzać kilkoma serwisami internetowymi z jednego panelu administracyjnego.


Przyjdź koniecznie 12.10.2011 roku i zobacz, jakie możliwości dają inwestycje w innowacje. Organizatorem Małopolskich Targów Innowacji 2011 jest Województwo Małopolskie. Szczegółowe informacje oraz dokładny plan Targów i konferencji znajdziesz na stronie www.imalopolska.eu.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you