W październiku doceniamy innowacje

W październiku doceniamy innowacje

Październik to miesiąc innowacji. Z tej okazji, oraz z powodu naszego udziału w Małopolskich Targach Innowacji, postanowiliśmy docenić wszystkich tych, którzy mają nowatorskie pomysły i nie boją się nowych wyzwań. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy kilka promocji, które pomogą im wystartować z własnym biznesem.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Dla tych, którzy odwiedzą nasze stoisko 12 października na Małym Rynku, przygotowaliśmy 15% zniżki na zrobienie strony internetowej oraz optymalizację gratis. Przyjdźcie do nas koniecznie, zobaczcie, jak możemy Wam pomóc i skorzystajcie z naszej promocji. Droga innowacji naprawdę się opłaca.

Wszystkich tych, którzy nie mogą przyjść na Mały Rynek w środę, zapraszamy do naszego biura. Dla Was też mamy ciekawe promocje.

Jeżeli zamówisz u nas stronę internetową możesz wybrać jedną spośród poniższych propozycji:

  1. Moduł gratis. Jeden z modułów dostaniesz od nas za darmo. Wybierz, który chcesz spośród: newsletter, dodatkowy box tekstowy, wyświetlacz ostatnich nowości, data ostatniej nowości lub reklama pop-up.
  2. Hosting za złotówkę. Jeśli chcesz mieć z głowy roczny hosting przyjdź do nas. Załatwimy Ci go tylko za 1 zł.
  3. Projekt graficzny gratis. Nie szata zdobi człowieka, ale grafika zdobi stronę internetową. Żeby przyciągnąć użytkowników na witrynę i zatrzymać ich na dłużej musisz oczarować ich piękną i użyteczną grafiką. Tylko w październiku jeden projekt dostaniesz od nas w prezencie.

Nie czekaj i przyjdź do nas. Październikowe innowacyjne promocje czekają specjalnie na Ciebie!

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you