Katalog produktów i strona firmowa producenta

Katalog produktów i strona firmowa producenta

Kluczem do sukcesu serwisów internetowych jest ich prostota połączona z pożądaną przez użytkowników funkcjonalnością. Takimi kryteriami kierowaliśmy się więc tworząc serwis dla firmy Fenetra.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: Pixabay
Pixabay

Fenetra to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające na rynku stolarki okiennej. Nasza współpraca poległa na stworzeniu funkcjonalnego serwisu, szczegółowo prezentującego profil działalności oraz bogatą ofertę firmy.  Istotą stron firmowych jest możliwość łatwego zapoznania się ze specyfiką poszczególnych produktów i ich porównania. Dlatego też realizując ten projekt postawiliśmy przede wszystkim na czytelność i użyteczność.

CMS i RWD

Treści i struktura strony Fenetra zarządzana jest z poziomu systemu ICEberg CMS, co gwarantuje jej bezproblemową edycję. W tego typu branży bardzo ważne jest zbudowanie wizerunku firmy solidnej i godnej zaufania oraz przedstawienie posiadanych kompetencji. Najlepiej to zrobić zamieszczając zdjęcia zrealizowanych projektów. Zastosowana technologia RWD umożliwia ich swobodne przeglądanie zarówno użytkownikom mobilnym, jak i osobom korzystającym z komputerów.  

Sprawna obsługa klientów

Na każdej podstronie widnieje przycisk CTA, przekierowujący użytkownika do formularza kontaktowego, umożliwiając w łatwy sposób złożenie zapytania ofertowego. Olbrzymią zaletą zamieszczonego modułu formularza jest możliwość jego edycji przez administratora, gwarantując sprawną odpowiedź na zapytania składane przez osoby odwiedzające stronę. Ponadto wielojęzykowość strony umożliwia obsługę również klientów z zagranicy. Witryna jest powiązana z kanałami społecznościowymi. Dzięki temu użytkownik w łatwy sposób może odwiedzić profile firmy w social media.

Za projekt graficzny strony odpowiedzialna była Justyna Woszczyna - dyrektor kreatywna Krakweb.

Poniżej przedstawione zostały zrzuty ze strony http://www.fenetra.com.pl/ wraz z podstronami. 

Funkcjonalności w serwisie Fenetra


Pełnoekranowy top strony z podlinkowanymi ikonami

Estetycznie przedstawiona oferta na stronie głównej

Portfolio + kontakt = konwersja

Przedstaw produkt... ale nie w jednym języku

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you