Animacje wideo i serwis produktowy - internetowa kampania IBM Flash dla Arrow

Animacje wideo i serwis produktowy - internetowa kampania IBM Flash dla Arrow

Ważnym celem produktowej strony internetowej jest przedstawienie oferty firmy oraz wzbudzenie zainteresowania wśród potencjalnych klientów. Jak zatem nie przepaść w tym natłoku informacji? W jaki sposób należy przedstawić produkt i swoją markę, aby wyróżnić się na tle innych? Zobacz jakie na to znaleźliśmy rozwiązanie w przypadku serwisu produktowego IBM Flash.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: Pixabay
Pixabay

Arrow ECS to to wyspecjalizowany dystrybutor produktów informatycznych oferujący rozwiązania i usługi z zakresu m.in. przechowywania i bezpieczeństwa danych. Kolejną realizacją, którą wykonaliśmy dla Arrow ECS była nowoczesna strona dla jednego z czołowych produktów dystrybuowanych przez firmę - IBM Flash System 900 oraz V9000.  

Celem nowej strony było przedstawienie w nietypowy sposób możliwości, jakie dają rozwiązania Flash System, a także sprawną obsługę potencjalnych klientów za pomocą dostępnych formularzy kontaktowych. 

CMS - silnik strony i aktualizacja

Bazą serwisu jest nasz autorski system zarządzania treścią - ICEberg CMS, umożliwiający jego łatwą edycję i aktualizację zamieszczanych treści. Coraz więcej użytkowników przegląda strony internetowe z urządzeń mobilnych, dlatego też zadbaliśmy o to, aby serwis był w pełni responsywny – dopasowywał się  zarówno do monitorów laptopów, smartphonów czy tabletów.  

Generowanie leadów sprzedażowych - moduł downloadera

Umożliwia szybkie wgrywanie poprzez panel administracyjny plików na serwer, pozwalając na dodanie do każdego artykułu dowolną liczbę załączników. Użytkownik strony, w zamian za pozostawienie danych kontaktowych ma możliwość pobrania wartościowych materiałów (m.in: ebooków, artykułów eksperckich, raportów z przeprowadzonych badań) . Zastosowanie modułu downloadera skutecznie przyczynia się do zbierania leadów sprzedażowych i/lub marketingowych.   

Animacja wideo z prezentacją problemu i rozwiązania

Nowa strona została również wzbogacona zaprojektowanymi i zrealizowanymi przez nas animacjami video. Filmiki spotkały się z dużym zainteresowaniem, ponieważ w oryginalny sposób przybliżyły ideę rozwiązań Flash System i zobrazowały korzyści wynikające z zastosowania tych konkretnych produktów.

Za projekt graficzny strony oraz animacji video odpowiedzialna była Justyna Woszczyna - dyrektor kreatywna Krakweb.

Przedstawienie oferty Arrow ECS z użyciem animacji video


Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you