Integracja sklepu internetowego z hurtownią komputerową NTT

Integracja sklepu internetowego z hurtownią komputerową NTT

Przeprowadziliśmy ostatnio wdrożenie ICEberg CMS dla sklepu internetowego z laptopami. Hurtownie z którymi zintegrowany został sklep to Action, Incom oraz NTT. Każda z tych hurtowni posiada API służące do wymiany informacji. W każdej z nich jednak standard wymiany informacji jest nieco inny.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
{[description]}

Integracja z hurtownią Incom

Integrację tą wdrożyliśmy w serwisie e-commerce IT z ofertą laptopów, komputerów i serwerów.

e-commerce lista produktów z filtrami Komputery Notebooki

Konektor i synchronizator produktów w ICEberg CMS 

Synchronizacja produktów z hurtownią Incom w ICEberg CMS działa dzięki dwóm autorskim modułom: napisanemu przez programistów Krakweb konektorowi hurtowni Incom, który służy do nawiązania połączenia oraz synchronizatorowi, który służy do wywoływania synchronizacji.

katalog produktów sklep z laptopami

Hurtownia Incom posiada jedną z najlepszych baz poduktów wśród hurtowni handlujących laptopami i sprzętem komputerowym.

dropshipping - synchronizacja z hurtownia incom mapowanie pól parametrów produktów

Mapowanie XMLa hurtowni to połączenie pól istniejących w XMLu z polami w katalogu produktów ICEberg CMS. 

ICEberg CMS moduły dropshipping synchronizacje produktów hurtownie ze sprzętem komputerowym

Historia synchronizacji pozwala sprawdzić czy synchronizacja się powiodła, ile produktów zostało pobranych i zaktualizowanych. 

e-commerce lista produktów Komputery Notebooki

Efektem jest dostępność nowych produktów w silniku sklepu, a po ich zatwierdzeniu - również w sklepie internetowym dla klienta. Proces ten jest w znacznej części automatyzowany. w

Hurtownia komputerowa NTT - historia i zakres oferty produktowej

NTT System to hurtownia dropshippingowa powstała w połowie lat 80-tych w Singapurze. W jej ofercie można znaleźć przede wszystkim: laptopy, smartfony, akcesoria, serwery oraz komputery stacjonarne, które dostarczane są zarówno pod marką własną, jak i pod markami zleconymi. W celu współpracy z firmą NTT System należy posiadać zarejestrowaną działalność gospodarczą w zakresie RTV/AGD, IT, Foto, Telefon lub artykuły biurowe. Trzeba także przesłać kopie dokumentów takich, jak NIP czy Regon. Aby poznać szczegóły zasad współpracy z NTT System, można skontaktować się na podany na stronie firmy mail.

Decydując się na współpracę z firmą NTT System można skorzystać z integracji, która oferuje takie funkcje, jak: automatyczne pobieranie danych produktów, czy też informacje na temat sposobów dostaw i reguł dostaw. Funkcji integracji jest więcej, a jej ustawienia można dostosować indywidualnie. Firma NTT współpracuje z największymi sklepami na rynku. Świadczy usługi nie tylko na terenie Polski, ale także za granicą – w szczególności w krajach Unii Europejskiej.

Wdrożenia sklepów internetowych zintegrowanych z hurtowniami oraz dropshiping

ICEberg CMS umożliwia uruchomienie sklepu internetowego połączonego z wieloma hurtowniami, w tym sklepów w modelu dropshipping. 

Zapraszamy do współpracy w zakresie realizacji sklepów internetowych opartych o ICEberg CMS oraz inne systemy e-commerce zintegrowanych z hurtownią Incom. 

e-commerce lista rodzin produktów Komputery Notebooki

Umów się na konsultację on-line z ekspertem

@

Krakweb realizuje sklepy internetowe oparte o autorski system ICEberg CMS, a także świadczy usługi konsultingowe i wdrożeniowe w zakresie migracji z systemów SaaS takich jak Shoper, oraz systemów Open Source: PrestaShop i WooCommerce.

Umów się na darmowe konsultacje, żeby omówić Twój projekt e-commerce i zapisz się na newsletter, żeby poznać inne integracje ICEberg CMS. 

 

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you