Integracja sklepu internetowego z hurtownią komputerową NTT

Przeprowadziliśmy ostatnio wdrożenie ICEberg CMS dla sklepu internetowego z laptopami. Hurtownie z którymi zintegrowany został sklep to Action, Incom oraz NTT. Każda z tych hurtowni posiada API służące do wymiany informacji. W każdej z nich jednak standard wymiany informacji jest nieco inny.
2020-09-15 23:23
2 minuty czytania

Integracja z hurtownią Incom

Integrację tą wdrożyliśmy w serwisie e-commerce IT z ofertą laptopów, komputerów i serwerów.

e-commerce lista produktów z filtrami Komputery Notebooki

Konektor i synchronizator produktów w ICEberg CMS 

Synchronizacja produktów z hurtownią Incom w ICEberg CMS działa dzięki dwóm autorskim modułom: napisanemu przez programistów Krakweb konektorowi hurtowni Incom, który służy do nawiązania połączenia oraz synchronizatorowi, który służy do wywoływania synchronizacji.

katalog produktów sklep z laptopami

Hurtownia Incom posiada jedną z najlepszych baz poduktów wśród hurtowni handlujących laptopami i sprzętem komputerowym.

dropshipping - synchronizacja z hurtownia incom mapowanie pól parametrów produktów

Mapowanie XMLa hurtowni to połączenie pól istniejących w XMLu z polami w katalogu produktów ICEberg CMS. 

ICEberg CMS moduły dropshipping synchronizacje produktów hurtownie ze sprzętem komputerowym

Historia synchronizacji pozwala sprawdzić czy synchronizacja się powiodła, ile produktów zostało pobranych i zaktualizowanych. 

e-commerce lista produktów Komputery Notebooki

Efektem jest dostępność nowych produktów w silniku sklepu, a po ich zatwierdzeniu - również w sklepie internetowym dla klienta. Proces ten jest w znacznej części automatyzowany. w

Hurtownia komputerowa NTT - historia i zakres oferty produktowej

NTT System to hurtownia dropshippingowa powstała w połowie lat 80-tych w Singapurze. W jej ofercie można znaleźć przede wszystkim: laptopy, smartfony, akcesoria, serwery oraz komputery stacjonarne, które dostarczane są zarówno pod marką własną, jak i pod markami zleconymi. W celu współpracy z firmą NTT System należy posiadać zarejestrowaną działalność gospodarczą w zakresie RTV/AGD, IT, Foto, Telefon lub artykuły biurowe. Trzeba także przesłać kopie dokumentów takich, jak NIP czy Regon. Aby poznać szczegóły zasad współpracy z NTT System, można skontaktować się na podany na stronie firmy mail.

Decydując się na współpracę z firmą NTT System można skorzystać z integracji, która oferuje takie funkcje, jak: automatyczne pobieranie danych produktów, czy też informacje na temat sposobów dostaw i reguł dostaw. Funkcji integracji jest więcej, a jej ustawienia można dostosować indywidualnie. Firma NTT współpracuje z największymi sklepami na rynku. Świadczy usługi nie tylko na terenie Polski, ale także za granicą – w szczególności w krajach Unii Europejskiej.

Wdrożenia sklepów internetowych zintegrowanych z hurtowniami oraz dropshiping

ICEberg CMS umożliwia uruchomienie sklepu internetowego połączonego z wieloma hurtowniami, w tym sklepów w modelu dropshipping. 

Zapraszamy do współpracy w zakresie realizacji sklepów internetowych opartych o ICEberg CMS oraz inne systemy e-commerce zintegrowanych z hurtownią Incom. 

e-commerce lista rodzin produktów Komputery Notebooki

Umów się na konsultację on-line z ekspertem

Krakweb realizuje sklepy internetowe oparte o autorski system ICEberg CMS, a także świadczy usługi konsultingowe i wdrożeniowe w zakresie migracji z systemów SaaS takich jak Shoper, oraz systemów Open Source: PrestaShop i WooCommerce.

Umów się na darmowe konsultacje, żeby omówić Twój projekt e-commerce i zapisz się na newsletter, żeby poznać inne integracje ICEberg CMS. 

 


Blog Artykuły
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe