Integracja sklepu internetowego z hurtownią Action

Integracja sklepu internetowego z hurtownią Action

Do ICEberg CMS e-commerce dodaliśmy integrację z hurtownią IT Action . Dzięki integracji ICEberg - Action możliwa jest automatyczna synchronizacja produktów - cen, stanów magazynowych, a także zdjęć i opisów. W efekcie wdrożenia ICEberg CMS połączonego z hurtownią Incom możliwe jest uruchomienie sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym takim jak m.in. laptopy, komputery i serwery.  ICEberg umożliwia stworzenie sklepu internetowego połączonego z kilkoma hurtowniami jednocześnie.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Integracja z hurtownią Action 

Integrację tą wdrożyliśmy w serwisie e-commerce IT z ofertą laptopów, komputerów i serwerów.

e-commerce lista produktów z filtrami Komputery Notebooki

Konektor i synchronizator produktów w ICEberg CMS 

Synchronizacja produktów z hurtownią Action w ICEberg CMS działa dzięki dwóm autorskim modułom: konektorowi hurtowni Action , który służy do nawiązania połączenia oraz synchronizatorowi, który służy do wywoływania synchronizacji.

e-commerce lista produktów Komputery Notebooki

Wdrożenia sklepów internetowych zintegrowanych z hurtowniami oraz dropshiping

ICEberg CMS umożliwia uruchomienie sklepu internetowego połączonego z wieloma hurtowniami, w tym sklepów w modelu dropshipping. 

Zapraszamy do współpracy w zakresie realizacji sklepów internetowych opartych o ICEberg CMS oraz inne systemy e-commerce zintegrowanych z hurtownią Action. 

e-commerce lista rodzin produktów Komputery Notebooki

Umów się na konsultację on-line z ekspertem

@

Agencja e-commerce, integrator systemów

Krakweb realizuje sklepy internetowe oparte o autorski system ICEberg CMS, a także doradza i świadczy usługi migracji z systemów SaaS jak Shoper, oraz systemów Open Source - m.in.: PrestaShop i WooCommerce.

Umów się na darmowe konsultacje, żeby omówić Twój projekt e-commerce i zapisz się na newsletter, żeby poznać inne integracje ICEberg CMS. 

 

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you