Ile kosztuje strona internetowa?

Niektórzy mówią, że 1/2 samochodu. W skrócie to powiedzenie wyraża istotę wyceny w branży interaktywnej. Nie znając funkcjonalności strony ciężko jest określić jej cenę. Koszt portalu może być większy od kosztu prostej strony kilku lub kilkunastokrotnie. Dlatego, żeby określić cenę projektu musimy poznać wizję strony oraz proponowane przez klienta funkcje.
2009-12-20 13:00
1 minuta czytania

Wycena projektu strony www

Do wyceny potrzebujemy poznania funkcjonalności i potrzeb klientów - szczegółowej konsultacji, wypełnienia briefu. Po uzyskaniu informacji na temat projektu określimy zakres i czas pracy programistycznej, projektanckiej i wdrożeniowej potrzebnej do stworzenia strony internetowej.

Z tego powiedzenia wynika jeszcze jedna istotna prawda. Jeżeli zainwestujesz w stronę internetową wartość 1/2 swojego samochodu to otrzymasz stronę tak profesjonalną i rozbudowaną, że błyskawicznie zacznie ona spłacać dokonaną inwestycję.

Tanie strony internetowe

Oszczędzanie na projekcie strony internetowej doprowadza natomiast zwykle do uzyskania nieużytecznej witryny o niepełnej funkcjonalności, opartej o stare technologie, ciężkiej w rozbudowie i aktualizacji.

Budżet na stronę www

Oczywiście nie każdy potrzebuje strony internetowej za 50 tyś zł jak kancelaria premiera, czy 360 tyś jak prezydent. Jednak myśląc o poważnym rozwoju nowoczesnej firmy warto rozważyć w tym procesie rolę nowoczesnej strony internetowej i porównać nie tylko cenę proponowaną przez dwóch oferentów, ale przede wszystkim funkcjonalność. 

Napisz do nas!

Wybierz plik

Strony www projektowane przez Krakweb

Jako agencja interaktywna wykonujemy projekty warte zarówno kilka jak i kilkadziesiąt tysięcy złotych. Przed przedstawieniem Twoich wymagań w postaci odpowiedzi na nasze pytania zamieszczone w briefie, określeniem funkcji strony internetowej, serwisu lub aplikacji - niemożliwe jest określenie ceny.


Blog Artykuły
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe