Miłość w Paryżu, czyli Google w naszym życiu.

Miłość w Paryżu, czyli Google w naszym życiu.

Mało kto z nas wyobraża sobie korzystanie z Internetu bez magicznej strony Google.com (Google.pl). Wpisała się ona na dobre w umysły użytkowników, którzy traktują wyszukiwarkę jako wyrocznię i bezstronne źródło wiedzy na codzień. Z najnowszego, grudniowego rankingu wyszukiwarek » wynika, że produkt firmy Google jest absolutnym zwycięzcą notowania w Polsce, uzyskując 95% udziału.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Z roku na rok pozycja Google jest coraz silniejsza. Google zdobywa coraz większy udział w rynku, dzięki czemu zwiększa swoje przychody z reklamy płatnej, dzięki czemu z kolei firmę stać na stosowanie coraz nowszych technologii i ciągle udoskonalanie wyników wyszukiwania i wprowadzanie nowości w algorytmach i interfejsach.

Kompas Google

Skuteczny algorytm wyszukiwarki za rączkę poprowadzi do właściwego adresu, niczym niezawodny kompas we mgle. Google to miejsce, dzięki któremu nie ma żadnych tajemnic dla użytkownika internetu, od górnolotnych porad sercowych, podręczników uwodzenia, po bardziej przyziemne porady, jak uprawa marchewek. Google posłużył się takimi właśnie przykładami i historiami związanymi z wykorzystaniem Google przez zwykłych ludzi tworząc kampanię swojej wyszukiwarki.  

Google pomaga w życiu

Jak możecie zobaczyć na filmie »*, Google zawsze służy radą, w niemal każdej życiowej sytuacji. Jak dobrze mieć takiego przyjaciela. Nie marudzi, ale też nie przyjmuje reklamacji w przypadku małej efektywności danej taktyki podrywu. W końcu nikt nie dawał gwarancji ;).

Liczy się czołówka SERP-ów

Ważnym elementem skutecznego wyszukiwania informacji jest dokładne dopasowanie wyników wyszukiwania do tego, czego oczekuje odbiorca. Zazwyczaj brane są pod uwagę tylko pierwsze wyniki wyszukiwania. Im wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania Google (tzw. SERP-ach) tym większe prawdopodobieństwo, że internauta trafi na naszą stronę internetową. Musimy wziąć pod uwagę, że internauta jest niecierpliwy, obdarza wyszukiwarkę zaufaniem, przez co uznaje, że firmy pokazane przez Google jako najtrafniejsze wyniki na zadane wyszukiwarce zapytanie to najlepsze marki. 

Nieograniczony potencjał wyszukiwarki Google

Możliwości przeglądarki Google są ogromne, łatwo jest jako firma utonąć pośród innych. Dlatego celem Krakweb.pl jest najskuteczniejsze pozycjonowanie stron internetowych naszych klientów na pierwsze miejsca wyników wyszukiwania. Dzięki pozycjonowaniu automatycznie zwiększa się liczba odwiedzin Państwa firmowej strony, co w efekcie będzie skutkowało zwiększeniem zysków oraz rozpoznawalności marki w świadomości klientów.
My pracujemy, a Państwo cieszą się z zysków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą 

Napisz do nas!

@
Załącz brief


* film "Parisian love" produkcji Google dostępny jest w wersji angielskojęzycznej.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you