Zwiększamy jakość obsługi klienta

Zwiększamy jakość obsługi klienta

Na pytania Bożeny Arciszewskiej odpowiada nowy Key Account Manager Krakweb.pl – Grzegorz Wilk.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Bożena Arciszewska: Witaj Grzesiek! Odpowiedz proszę na kilka moich pytań dotyczących Twojego nowego stanowiska i obowiązków z niego wynikających.

Grzegorz Wilk: Witaj, z przyjemnością.

BA: Co Cię skłoniło do objęcia stanowiska Key Account Manager w Agencji Interaktywnej Krakweb.pl?

GW: Agencja Interaktywna Krakweb.pl jest stosunkowo młodą, ale prężnie rozwijającą sięfirmą. Jako osoba otwarta, lubiąca kontakt z ludźmi, postanowiłem podjąć wyzwanie w tej branży. Dążę do tego, by być najlepszy w tym co robię. Wybrałem tę agencję, ponieważ widzę w niej duży potencjał. Chcę mieć udział w jej dynamicznym rozwoju, promować jej profesjonalizm i rzetelność świadczonych usług.

BA: Jakie największe wyzwania stoją przed Tobą w Krakweb.pl?

GW: Obecność firmy na rynku determinują klienci. To, czy Krakweb.pl będzie zauważalny na rynku zależy przede wszystkim od tego, czy nasi klienci będą usatysfakcjonowani, czy zdecydują się na dalszą współpracę i czy polecą nas innym. Wysoki poziom obsługi klientów to połowa sukcesu. Jestem pierwszą osobą, z którą nasi kontrahenci mają kontakt podejmując współpracę z Krakweb.pl i za ten wysoki poziom współpracy odpowiadam. Spoczywa na mnie duża odpowiedzialność, dlatego dołożę wszelkich starań, aby byli oni w pełni zadowoleni z naszych usług i współpracy na każdym jej etapie.

BA: Na co stawiasz i co cenisz wśród swoich współpracowników najbardziej?

GW: Siłą tej agencji są przede wszystkim ludzie. Dołączyłem do tej firmy, ponieważ pracują oni z pasją i przyjemnością. Tworzą bardzo zgrany zespół, który wspólnymi siłami dąży do sukcesu – klienta i agencji. Praca w przyjaznej atmosferze oraz skuteczność innowacyjnych rozwiązań determinuje ciągły rozwój agencji. Dzięki takiemu podejściu pozyskujemy nowych poważnych klientów i wykonujemy coraz większe wdrożenia, takie jak przykładowo Krakchemia S.A.

BA: Czy masz jakąś wizję w jaki sposób promować agencję?

GW: Jak już mówiłem, Krakweb.pl szybko się rozwija. Chcemy rozwijać swoje kompetencje, poszerzać zakres naszych usług. Z mojej strony promocja agencji to kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta. Aby kontrahenci byli zadowoleni z naszych usług, powinni mieć poczucie, że mają do czynienia z kompetentną osobą. Nasza agencja zajmuje się projektowaniem stron internetowych, pozycjonowaniem oraz wdrażaniem systemu CMS, który pozwala użytkownikom na proste i samodzielne zarządzanie portalem. Oferowane przez nas usługi muszą pokrywać się z rzeczywistością, a współpraca z nami powinna być dla nich przyjemnością. Z drugiej strony, doskonalimy funkcjonalność naszego systemu ICEportal CMS – właśnie wprowadzamy na rynek jego trzecią już wersję, która niesie wiele zaawansowanych udogodnień. Moim zadaniem będzie, między innymi, prowadzenie prezentacji multimedialnych i propagowanie ICEportal'u jako rozwiązania dla średnich i dużych firm, nowych portali społecznościowych, specjalistycznych, ogłoszeniowych, korporacyjnych oraz pozostałych klientów.

BA: Czyli kierujesz ofertę firmy do nowoprojektowanych portali. Jakie firmy są przede wszystkim potencjalnymi klientami Krakweb.pl?

GW: Klientem Krakweb.pl może być niemal każda firma, która chce profesjonalnie zaistnieć w Internecie poprzez serwis firmowy, portal, pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. W szczególności są to Agencje Nieruchomości, dla których wykonujemy na naszym autorskim CMSie serwisy ogłoszeniowe, gminy, dla których wykonujemy BIP'y, szpitale i obiekty administracji publicznej. Odpowiadam także za budowę i obsugę sieci partnerów Krakweb.pl, poprzez których oferujemy ICEportal CMS w całym kraju. Partnerzy to agencje interaktywne i inne firmy webdeveloperskie, które oferują projektowanie stron internetowych, ale z różnych względów nie posiadają i nie rozwijają tak rozbudowanego systemu zarządzania treścią jak ICEportal CMS.

BA: Jakie korzyści odnoszą tacy partnerzy z wdrażania CMSa Waszej agencji?

GW: Przede wszystkim, partnerzy nie muszą się martwić o oprogramowanie. Całość programowania modułów, dbania o zgodność systemu pozostaje po stronie Krakweb.pl. Zapewniamy wsparcie techniczne zarówno dla partnera, jak i klienta – odpowiadamy na pytania on-line, telefonicznie, dostarczamy podręcznik użytkownika, pomagamy w instalacji i konfiguracji. Obowiązkiem partnera pozostaje tylko dostosowanie CMSa do potrzeb klienta, wprowadzenie treści i zaprojektowanie grafiki, a w dalszym etapie współpracy ew. aktualizacji oprogramowania. Niezależnie od wybranego modelu kooperacji i podziału obowiązków między naszą agencję a firmy współpracujące z nami (także grafikę i pozostałe elementy strony może na życzenie partnera wykonać Krakweb.pl) jest to korzystna współpraca. Partner otrzymuje rozbudowane narzędzie, dzięki któremu zrealizuje duże projekty, pozyskując większe budżety i szybciej rozwijając swoją firmę.

BA: Czego życzyłbyś sobie na drodze kariery zawodowej w Krakweb.pl?

GW: Życzyłbym sobie rozwijania i doskonalenia posiadanych umiejętności, dążenia do ciągłego ulepszania stosowanych metod promocji i relacji z klientami, aktywnego wzmacniania pozycji naszej firmy na rynku i wielu nowych pomysłów na rozwój i funkcjonowanie naszej agencji.

BA: W takim razie i ja Ci tego życzę. Dziękuję za rozmowę!

GW: Dziękuję również.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you