Widgety startowe ICEberg CMS

Widgety startowe ICEberg CMS

Chcesz sprawdzić listę najnowszych artykułów w serwisie wraz z datą i autorem, a może szybko przejść do edycji danej treści? Dzięki naszym widgetom startowym możesz to zrobić w bardzo intuicyjny sposób. Poznaj subskrybentów Twojego newslettera, sprawdź kiedy redaktorzy tworzyli swoje treści. Miej pod kontrolą całą swoją stronę dzięki ICEberg CMS!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Widgety startowe na tablicy

W panelu startowym - może się tak zdarzyć, że po zalogowaniu do systemu nie zobaczysz aktywnych widżetów czyli boksów ze skrótami do modułów.

Po instalacji systemu domyślnie panel startowy jest pusty, a każdy z użytkowników Ice Berg CMS może go skonfigurować wedle własnych upodobań wchodząc w swój profil i zakładkę widżety startowe, gdzie do Twojego wyboru pozostanie szereg funkcjonalności odpowiadających poszczególnym modułom.

Wrócę na moment do panelu głównego. W widżecie o nazwie start możesz sprawdzić wersję naszego CMSa, techniczne parametry bazy danych, dane dotyczące serwera czy adresu IP.

Widget Artykuły

Widget Artykuły z kolei pozwala Ci na zrobienie dwóch rzeczy - jest listą najnowszych artykułów w serwisie wraz z datą i autorem, a także pozwala szybko przejść do edycji danej treści. Dodatkowo przycisk "dodaj artykuł" umożliwia Ci szybkie dodanie artykułu wraz z przypisaniem go do określonej kategorii. To najszybszy sposób na stworzenie nowego artykułu - dwa kliknięcia, nadanie nazwy i edytujesz nowy artykuł.

Widget newsletter

Widget newsletter da Ci podgląd ostatnich adresów mailowych zapisanych do bazy subskrybentów oraz poinformuje o liczbie subskrybentów.

Mały komputer w tej części to wizualizacja strony głównej, która pokazuje jak wygląda Twoja strona główna.

Widżet Instant Articles to mały boks, który służy do aktualizacji listy artykułów zgłoszonych do Facebooka jako Artykuły ekspresowe.

Widget lista redaktorów

Lista redaktorów pokazuje ostatnią aktywność osób z dostępem do systemu oraz ich daty logowania. Obejmuje 5 ostatnich pozycji.

Widgety mają charakter informacyjny i pozwalają na łatwe i szybkie wykonanie najczęstszych akcji w systemie - między innymi takie jak dodanie nowego artykułu czy redaktora.

System Ice Berg CMS jest narzędziem intuicyjnym, prostym i przyjemnym do pracy. Poznanie jego funkcji nie będzie dla Ciebie problemem. W razie potrzeby zawsze możesz skorzystać z innych przygotowanych przez nas filmów instruktażowych, lub skontaktować się z nami, aby uzyskać fachową pomoc

 

Tagi:
wideo
Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you