The Sellfee - Mikro serwis produktowy dla firmy IT

Landing page stworzony dla TheSellFee jest dwujęzyczny, w pełni responsywny (obsługuje każdą przeglądarkę i każde urządzenie) oraz nowoczesny. Firmy IT szczególnie powinny zwracać uwagę, na to aby ich witryna wyglądała innowacyjnej niż inne. Większość usług i produktów, które obecnie sprzedają, jeszcze 20 lat temu nie były nawet sennym marzeniem. Dlatego dobrze jest ciągle utwierdzać, w tym przekonaniu klienta, aby dalej kojarzył Twoją firmę jako nowoczesną.

Do projektu The SellFee wdrożyliśmy w 2019 roku nowo powstały moduł ICEberg CMS pozwalający na łatwą edycję treści wielosekcyjnej animowanej strony głównej. Stworzony przez nas moduł ułatwia edycję strony oraz zapobiega przypadkowemu usunięciu treści. Za pomocą kilku kliknięć możliwa jest zmiana tekstu, tytułu, czy wyświetlanego zdjęcia.

Strona główna w historii dzieki wersjonowaniu zawiera poprzednie wersje, dzięki czemu administrator w każdej chwili może przywrócić jedną z nich. Co więcej - może on rownież zmienić sposób wyświetlania modułu, jeśli stwierdzi, że zwykły edytor tekstowy nie jest wystarczający.  

Sekcja z filmem w tle

Wchodząc na stronę The SellFee, rzuca się nam w oczy film z nałożonym granatowym filtrem. W ICEberg CMS uzyskanie takiedgo efektu  jest możliwe na każdej podstronie. Jedynymi zadaniami redaktora stają się wtedy: wstawienie linku do filmu oraz wklejenie pożądanej treści w edytor tekstowy. 

Strona została dopasowana do różnych rozdzielczości ekranu. Na dole ekranu widzimy pulsującą strzałkę skierowaną w dół. Sygnalizuje ona możliwość przejścia do kolejnej sekcji.

W trakcie przeglądania kolejnych elementów serwisu zauważymy delikatne animacje menu. Zgodnie z obowiązującymi standardami, wdrożyliśmy wersję responsywną dla telefonów i tabletów. Przeglądanie The SellFee jest teraz możliwe na każdym urządzeniu bez trudności.

Podczas tworzenia projektu serwisu www.thesellfee.com naszym zadaniem było przygotowanie wizualizacji, które zrozumiale zaprezentują ofertę firmy i procesy w niej zachodzące oraz funkcje i zastosowania produktu. Aby to osiągnąć, zastosowaliśmy liczne schematy, efekty i interaktywne animacje. Skorzystaliśmy z CSS w połączeniu z możliwościami ikon SVG. W efekcie otrzymaliśmy sekcje, które robią wrażenie, dzięki przyjemnym dla oka animacjami, które nie spowalniają strony.

Edycja elementów - zmiana zdjęcia, tytułu oraz treści wymaga jedynie wprowadzenia zawartości przez administratora.

Chcesz przedstawić zalety swojego produktu na stronie? Jest ich tak wiele, że boisz się, że sekcja będzie za długa? :)  Mamy na to sposób. Możemy podzielić treść według preferencji naszego klienta przy użyciu slajdera. Do dyspozycji są również różne dodatkowe funkcje - strzałki do zmieniania slajdów, efekt i długość przejścia, automatyczne przewijanie i wiele innych. Do wyboru do koloru! Dzięki temu otrzymujemy ciekawszy wygląd prezentowanych treści.

W tej sekcji zastosowaliśmy rozwiązanie, które poprawiło wygląd i atrakcyjność prezentowanych na stronie elementów. Cechy produktu przedstawiliśmy w uporządkowanych rzędami ikonach, których zawartość pojawia się stopniowo w miarę zjeżdżania w dół strony.

W sekcji Klienci użyliśmy modułu slajdera. Treść każdego slajdu podzielona jest na dwie części. Po lewej znajduje się opis klienta a po prawej jego logo. Dodatkowo sekcję tą uatrakcyjnia filtr nałożony na  zdjęcie w tle. Początkowo zdjęcie jest przyszarzone, a w trakcie przewijania strony zdjęcie stopniowo przechodzi w swoje naturalne kolory.

W tej sekcji również zastosowaliśmy zakładki. Zmodyfikowaliśmy jednak nieco ich wygląd. Oprócz zmieniających się ikon z podpisem zmienia się także wizualizacja w laptopie po lewej stronie. ICEberg CMS pozwala je modyfikować przy małym nakładzie pracy i w bezpieczny sposób nie zakłócający zastosowanych efektów.

Uwagę podczas odwiedzania strony przyciągają animacje. Stosowane na stronie efekty nie powinny być nachalne, aby nie zrazić przeglądających, efektów nie powinno jednak zabraknąć. Należy znaleźć złoty środek. 

Ale jak wyświetlić technologie z których korzystamy w prosty i przejrzysty sposób? Ustawiliśmy je wszystkie w jednej linii i włączyliśmy automatyczne przewijanie. Dzięki temu otrzymaliśmy kolejną sekcję ciekawie przedstawioną w postaci delikatnej animacji.

Formularz i dane firmy wyświetlone w jednym rzędzie?  To standardowy sposób przedstawiania sekcji kontaktowych. Zastosowaliśmy moduł formularza kontaktowego ICEberg CMS, który pozwala na stworzenie formularza złożonego z kilkunastu różnych typów pól. Zawiera on też intuicyjną walidację, dzięki której użytkownik szybko dowiaduje się, które pola wypełnił błędnie.

Podsumowanie

The SellFee to nasz kolejny projekt typu Long Page zakończony sukcesem. Bazowaliśmy na doświadczeniu, skorzystaliśmy z gotowych modułów ICEberg CMS, zaprojektowaliśmy ciekawe animowane schematy. W efeckie odwiedzający dłużej zostają w serwisie i łatwiej przyswajają informacje. 

Jesteś zainteresowany wdrożeniem strony typu Landing Page? A może inny rodzaj serwisu? Napisz do nas!

Chętnie usłyszymy o Twoim projekcie!


Portfolio
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe