Szkolenie CMS, CSS i tworzenie stron internetowych

Szkolenie CMS, CSS i tworzenie stron internetowych

W związku z udanym szkoleniem dla trenerów Małopolskiego Ośrodka Szkoleniowego w ofercie Krakweb.pl pojawiła się nowość: “Tworzenie stron internetowych w oparciu o oprogramowanie klasy CMS i technologię CSS” - szkolenie zamknięte.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Uczestnik szkolenia praktycznie poznaje Systemy Zarządzania Zawartością CMS, arkuszami styli CSS oraz tworzeniem stron internetowych w oparciu o te aplikacje. Uczestnicy szkolenia poznają komercyjne i darmowe oparte na licencji Open Source systemy CMS, metody tworzenia stron internetowych i zarządzania ich treścią, administrację, rejestrację i zarządzanie użytkownikami, obsługę pakietów wielojęzykowych, konfigurację strony oraz arkusze styli CSS i inne możliwości.

Szkolenie, oprócz podstawowej wiedzy teoretycznej, przekazuje wiedzę praktyczną. Nacisk położony jest na analizę studiów przypadku (Case Study) i samodzielne rozwiązywanie zadanych ćwiczeń. Pozwala to na szybsze przyswajanie nowej wiedzy i natychmiastową umiejętnść zastosowania jej w praktyce.

Forma szkolenia jest zamknięta. Jest ono organizowane na zamówienie, dzięki czemu jego program można dobrać do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczestników. Pozwala to również na przeprowadzenie szkolenie w terminie i miejscu dogodnym dla obu stron. Każde szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Dowiedz się więcej o szkoleniu i naszych trenerach w zakładce Oferta szkoleń »

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you