Szkolimy dla największej firmy szkoleniowej w Polsce

Szkolimy dla największej firmy szkoleniowej w Polsce

Specjalista ds. marketingu internetowego i właściciel Agencji Interaktywnej Krakweb.pl - Maciej Chmielowski prowadzi konsultacje z promocji firmy w internecie w ramach projektu "Być przedsiębiorcą. Własna firma spin off, spin out" firmy Combidata Sp. z o.o. z grupy Asseco.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Odbiorcami szkoleń i konsultacji są studenci, absolwenci wyższej uczelni, pracownicy naukowi, doktoranci uczelni z Krakowa i okolic.

 

Na konsultacjach poznają oni zasady promocji marki w internecie - zaczynając od planowania celów serwisu internetowego, poprzez zasady usability, optymalizacji witryny do stworzenia kampanii adwords oraz zasad rządzących pozycjonowaniem naturalnym w wyszukiwarkach internetowych.

 

Celem projektu jest zwiększenie poziomu współpracy nauki i biznesu przez przekazanie wiedzy i umiejętności w zakresie tworzenia firm spin off i spin out. Całość szkoleń i doradztwa dofinansowywana jest z budżetu Unii Europejskiej.

 

Firma spin - off i spin - out - to nowe przedsiębiorstwo, które powstało w drodze usamodzielnienia się pracownika/ów np. szkoły wyższej lub laboratorium badawczego, wykorzystujących w tym celu intelektualne zasoby organizacji macierzystej. Firmy spin - off posiadają charakter przedsięwzięć niezależnych od organizacji macierzystej. To także firmy zakładane przez absolwentów (studentów), wykorzystujących wiedzę zdobytą w trakcie studiów. Firmy spin-out są kapitałowo lub operacyjnie (w sposób najczęściej sformalizowany) powiązane z organizacją macierzystą.*

 

*Definicja - Combidata Sp. z o.o.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you