Wydarzenia, których byliśmy partnerami

Wydarzenia, których byliśmy partnerami

Krakweb.pl jest młodą duchem i aktywną agencją interaktywną. Bierzemy udział w ważnych wydarzeniach bliżej lub dalej związanych z naszą branżą i wspieramy inicjatywy, w których słuszność wierzymy.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

W 2008 roku byliśmy partnerami MediaTorów - Studenckich Nagród Dziennikarskich. Zaprojektowaliśmy stronę internetową tego przedsięwzięcia. Można o tym usłyszeć w tym krótkim materiale filmowym umieszczonym pod adresami http://www.youtube.com/watch?v=JsiDt3rtgwo i http://vimeo.com/3814299 .

W czerwcu 2009 w Zespole Szkół Łączności w Krakowie odbył się III Festiwal Informatyczny  „Projekt na Szóstkę”, a rok później jego miała miejsce kontynuacja. Agencja Krakweb.pl należała do grona sponsorów obu festiwali. Przeczytać o tym wydarzeniach możecie na stronach: http://www.edukacyjnykrakow.pl/?cget=artykul&from=389 (Festiwal w roku 2009) i : http://www.edukacyjnykrakow.pl/?cget=artykul&from=577 (Festiwal w roku 2010).

W kwietniu 2010 roku byliśmy partnerami merytorycznymi Foreign Investments Conference 2010. Konferencja ta została zorganizowana przez międzynarodową organizację studencką AIESEC we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, Jurajską Izbą Gospodarczą i Polsko-Brytyjską Izbą Gospodarczą. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tu: http://www.uek.krakow.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci.html,,0:vw:668 i http://www.myaiesec.net/cms/aiesec/AI/Central%20and%20Eastern%20Europe/POLAND/AIESEC%20KRAKOW/Partnerzy/Moxliwoxci_wspxpracy/Multicompany_dla_firm/konferencja.html .
Z samą organizacją AIESEC współpracujemy stale, jako jej partnerzy merytoryczni: http://www.myaiesec.net/cms/aiesec/AI/Central%20and%20Eastern%20Europe/POLAND/AIESEC%20KRAKOW/Partnerzy/Moxliwoxci_wspxpracy/Multicompany_dla_firm/krakweb.html .

W lipcu 2010 roku wspieraliśmy jako sponsorzy XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble. Dzięki między innymi naszej pomocy możliwy był zakup nagród dla uczestników mistrzostw. O szczegółach tego wydarzenia możemy się dowiedzieć ze stron:: http://www.pfs.org.pl/turniej.php?id=522 i http://kluby.pfs.org.pl/krakow/ .

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you