Strona www zamiast mundurka

Strona www zamiast mundurka

Krakowska Agencja Interaktywna Krakweb.pl ogłasza wielką promocję dla szkół. Rozdaje trzy licencje na ICEportal CMS o łącznej wartości przekraczającej 5490 zł., wraz pełną dokumentację i (ewentualnym) szkoleniem.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Konkurs skierowany jest do dyrektorów wszelkiego typu placówek oświatowych z siedzibą w Polsce, z szczególnym uwzględnieniem szkół podstawowych, gimnazjalnych, i ponadgimnazjalnych, jak również szkół wyższych (zarówno technicznych, artystycznych, ekonomicznych oraz uniwersytetów). Mogą w nim brać udział również poszczególne oddziały, czy wydziały tego typu szkół, jak i rożne organizacje z nimi związane.

Zasady konkursu

Reguły konkursu są bardzo proste. Aby otrzymać licencję wystarczy napisać projekt zastosowania ICEportal 2 CMS na stronie internetowej danej placówki. Przykładowo można w nim opisać koncepcję serwisu, jaki szkoła chce wdrożyć za pomocą systemu zarządzania treścią, albo jeśli już taki istnieje, pomysły na jego twórczą modyfikację. Projekt nie powinien przekraczać 2 stron A4.

Podpisany przez dyrektora placówki, musi zostać przesłany pocztą elektroniczną lub faksem na numer biurowy agencji do 30 października 2007 r. Z nadesłanych propozycji, zostaną wybrane trzy najciekawsze, które zostaną nagrodzone darmowymi licencjami na nowoczesny system zarządzania treścią ICEportal 2 CMS.

Informatyzacja szkół

Chcemy wspierać informatyzację szkół – tłumaczy cel całej akcji właściciel Krakweb.pl - Maciej Chmielowski. Na mundurkach nie mogą zakończyć się zmiany polskiego szkolnictwa. Nowoczesne strony internetowe muszą wreszcie stać się prawdziwymi wizytówkami placówek edukacyjnych, spełniając swą funkcję informacyjną, promocyjną i integrującą środowiska uczniów, nauczycieli i rodziców – przekonuje Chmielowski.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you