Wakacje, znów będą wakacje...

Wakacje, znów będą wakacje...

… a to idealna okazja, by zatroszczyć się o swoją karierę i aplikować do naszej agencji! Sprawdź, jakie stanowiska czekają na młodych i zdolnych!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Piszesz, skrobiesz, nawijasz, mówisz, do tego z sensem, a nawet finezją? Język Twój giętki jak kobieta-guma, a umysł lotny jak nasiona dmuchawca? Spróbuj sił praktykując jako copywriter!

Jesteś królem CSS’a, księciem HTMLa,  hrabią JavyScript i panem MySQL? Twoi znajomi mówią o Tobie Photoshop Picasso i GIMP da Vinci? Zawładnij i naszymi umysłami! Zgłoś się do nas na praktyki i przekonaj się, jak wygląda praca web developera!

Mocą perswazji gniesz łyżki i poruszasz góry? Siła Twojego uroku osobistego sprawia, że nikt nie jest w stanie Ci się oprzeć? A do tego jak magnes przyciągasz ciekawe propozycje współpracy? Objaw się nam, a być może już wkrótce zaczniesz pracę jako przedstawiciel handlowy.

Cóż Ci dać możemy? Po pierwsze primo :) trudy i znoje pracy w agencji interaktywnej, charakter wzmacniające i wiele uczące. Mnóstwo okazji do zmagań z poważnymi projektami firmy. Profesjonalistów w akcji! Z możliwością oglądania, podglądania, podpytywania oraz opcją Help. Wesołą gromadkę współpracowników. Elastyczne godziny pracy - z przerwami na tankowanie napojów z wysoką zawartościa kofeiny. A najlepszym praktykantom oferujemy i pracę, o!

Do aplikowania naprzód, marsz!

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you