Strona internetowa organizacji pozarządowej: IPP

Strona internetowa organizacji pozarządowej: IPP

Od misji, przez projekty, aż po widoczne efekty - tak w skrócie opisać można działalność organizacji pozarządowej. Podobnie można scharakteryzować prace wykonywane przez Instytut Polityk Publicznych. Przygotowanie spójnej identyfikacji stało się początkiem naszej współpracy, której kolejnym krokiem było stworzenie strony Internetowej .

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: ipp.expert - zrzut ekranu z misji IPP
ipp.expert - zrzut ekranu z misji IPP

Strona internetowa i jej rola w komunikacji NGO

Jaką rolę pełni strona internetowa w komunikacji organizacji pozarządowej? Działaność prowadzona przez NGO takie jak IPP wiąże się ze sporą ilością publikacji, a także bieżącym informowaniem osób wspierających organizację o prowadzonych działaniach. Wspierając ideę, chcemy widzieć jak konkretne działania wdrażane są w życie. Dla tego też istotnym stało się umożliwienie publikacji raportów, zamieszczenia opisu poszczególnych projektów oraz sprawozdanie z bieżącej działalności.

Aktualności zaciągane z mediów społecznościowych...

...czyli Social Media Stream. Zastosowanie modułu pozwalającego na zacięganie aktualności z mediów społecznościowych miało na celu ułatwienie bieżącej komunikacji oraz prezentowania działań prowadzonych przez IPP na stronie głównej Instytutu. Funkcjonalność ta pozwala także na umieszczenie newsfeeda, czyli strumieania aktualności, w dowolnym miejscu witryny, czy nawet w treści, jednak w tym wypadku został on wykorzystany na stronie głównej. 

Więcej o Social Media Stream opowie Ci Dominik:

Kreacja strony www

Za projekt strony, podobnie jak opisanej wcześniej identyfikacji wizualnej jest Justyna Woszczyna - dyrektor kreatywna Krakweb. Poniżej znajdziesz galerię. Kliknij, żeby zobaczyć więcej podstron :)

A jeżeli spodobał Ci się ten lub inny projekt zrealizowany przez nas - zapraszamy do kontaktu i rozmowy o tym co możemy dla Ciebie zrobić!

Strona www Instytutu Polityk Publicznych


Rozwijane, poziome menu + slider = Top strony

Wygodna i przejrzysta sekcja najnowszych artykułów

Ghost buttons - esencja minimalizmu

Odwiedź Nas albo zadaj pytanie - mapa i formularz

Wysokokontrastowa wersja strony

Podstrona ofertowa - ułożenie kolumnowe

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you