Strona internetowa biura tłumaczeń TKTRANSLATE

Strona internetowa biura tłumaczeń TKTRANSLATE

Strona firmowa jest często tym miejscem w Internecie, które jako pierwsze odwiedza potencjalny klient. Ocenia firmę patrząc przez pryzmat jej serwisu internetowego. Wiedząc o tym warto zadbać o to, by przedstawiała ona kluczowe informacje i skutecznie zachęcała do zapoznania się bliżej z ofertą marki. Takie założenia przyjęliśmy podczas realizacji strony firmowej dla TKTRANSLATE.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: pixabay
pixabay

Wielojęzyczna strona firmowa

TKTRANSLATE to firma oferująca tłumaczenia ustne i pisemne w ponad 30 językach. Stworzona na jej potrzebę strona firmowa miała na celu informować potencjalnych klientów o dostępnych opcjach i językach, w których pracują tłumacze TKTRANSLATE. Umożliwia ona także łatwy kontakt z pracownikami firmy z prośbą o wycenę usługi. Strona została przygotowana do tego, żeby być wielojęzyczna - zarówno panel administracyjny jak i kreacja ułatwiają nawigację po wersjach językowaych i zarządzanie nimi.

Lead generation w firmie usługowej

Strona TKTRANSLATE oparta jest na systemie ICEBerg CMS - w projekcie użyliśmy kilka jego modułów. Najciekawszym z użytych modułów jest moduł formularza - umożliwiający łatwe tworzenie i edycję wielu formularzy kontaktowych na stronie przez administratora i w efekcie sprawną wysyłkę zapytań przez osoby odwiedzające stronę.

Za projekt graficzny strony odpowiedzialna była Justyna Woszczyna - dyrektor kreatywna Krakweb.

TKTRANSLATE

Strona firmowa biura tłumaczeń www.tktranslate.pl


Wielojęzyczna strona firmowa biura tłumaczeń

Opis oferty

Informacje kontaktowe, mapa dojazdu do firmy i formularz kontaktowy

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you