Sklep internetowy z artykułami BHP

Przedsiębiorstwo Handlowe ARES istnieje od 1990 roku. Dostarcza wysokiej jakości artykułów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Wspiera ochronę pracowników w ich miejscu pracy. Nasz klient potrzebował profesjonalnego sklepu internetowego, który w ciekawy sposób zaprezentuje asortyment i zachęci do kupna.
2019-08-22 15:25
1 minuta czytania

Klient

P.H. ARES jest jednym z najpopularniejszych prywatnych przedsiębiorstw handlowych działających w branży BHP z Krakowa. Zasięgiem swojej działalności obejmują obszar całej Polski. Firma była wielokrotnie wyróżniana. 

Misją firmy jest zapewnianie maksymalnej ochrony pracownikom w ich miejscu pracy, wyposażanie ich w najwyższej jakości artykuły ochronne oraz profesjonalna obsługa klienta.

Wyzwanie

Najciekawszym wyzwaniem tego projektu było zaprojektowanie łatwych w obsłudze i zachęcających do interakcji metod nawigacji po katalogu produktów z róznorodnymi, często nietypowymi parametrami. 

Efekt

Indywidualna kreacja stworzyła nienachalnie wyróżniający się sklep internetowy. Strona internetowa ARES jest rozbudowanym, nowoczesnym serwisem, który łączy w sobie stronę firmową, sklep internetowy, bloga oraz posiada moduł do generowania stron produktowych (landing page). 

Białe tło i spora doza wolnej przestrzeni tworzy przejrzysty wygląd serwisu. To sprawia, że produkty, treści, grafiki w serwisie wysoce kontrastują z tłem, co wpływa na ich większą widoczność.

Na stronie klient znajdzie każdą treść w ciągu mniej niż 3 kliknięć. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu różnorodnch sposobów nawigacji takich jak m.in. filtrowanie po kategorii, cenie i producencie, wyszukiwaniu tekstowym. Skracają one drogę odwiedzającego do znalezienia oczekiwanego produktu i innych informacji w serwisie.

Poprzez nowoczesny, responsywny e-sklep, firma może teraz łatwiej docierać do jeszcze większej grupy odbiorców.

przeczytaj artykuł opisujący ten projekt

Masz pytanie?

Napisz!

Spis treści


Blog Artykuły
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe