Serwis korporacyjny firmy Luqam

Serwis korporacyjny firmy Luqam

Jednym z najistotniejszych elementów strategii wizerunkowej jest ciekawe, nieszablonowe zaprezentowanie zalet firmy, w tym również jej historii. W jaki zatem sposób poinformować potencjalnych klientów i kontrahentów o historycznym bagażu, który wpłynąć może na wizerunek oraz wiarygodność firmy?

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: Pixabay
Pixabay

Luqam to firma konsultingowa oferująca usługi związane z doskonaleniem procesów wewnątrz organizacji. Efektem naszej współpracy było stworzenie responsywnego serwisu internetowego, prezentującego ofertę szkoleniową oraz umożliwiający łatwy zapis na wybrane wydarzenie. Kompleksowa realizacja obejmowała projekt graficzny, instalację  specjalistycznych modułów (m.in newsletter, formularz zgłoszeniowy, widgety social media) oraz wdrożenie treści. Przyczyniając się w efekcie nie tylko do uzyskania wyższego wskaźnika konwersji, ale także do zwiększenia świadomości marki wśród potencjalnych klientów. 

Oś czasu - sposób prezentacji historii firmy

Serwis działa w oparciu o nasz autorski system ICEberg CMS, który umożliwia tworzenie stron internetowych o dowolnym układzie, wyglądzie i funkcjonalnościach. W przypadku strony Luqam szczególną uwagę należy zwrócić na sposób prezentacji historii firmy - w formie osi czasu. Daje ona możliwość przedstawienia w interesujący sposób najważniejszych wydarzeń z historii działalności firmy. Zastosowanie  osi czasu wzbogaconej zdjęciami czy prostymi grafikami nie tylko wpływa na atrakcyjności strony, ale także sprawia, że użytkownik  lepiej zapamiętuje istotne fakty z życia firmy, budujące wiarygodny wizerunek firmy.

Za projekt graficzny strony odpowiedzialna była Justyna Woszczyna - dyrektor kreatywna Krakweb

Poniżej przedstawione zostały zrzuty strony: http://www.luqam.com/ wraz z podstronami. 

Serwis korporacyjny firmy Luqam

Serwis korporacyjny firmy www.luqam.com 


Sprawdzone rozwiązanie - slider

Historia firmy pokazana na linii czasu

Przejrzysty układ strony

Misja i wartości pokazane na infografice

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you