Krakweb

Serwis korporacyjny Arrow ECS Polska

Serwis korporacyjny Arrow ECS Polska

Dla naszego klienta korporacyjnego stworzyliśmy rozbudowany serwis firmowy zawierający wiele funkcjonalnych elementów. Wygląd strony nawiązujący do wytycznych korporacyjnych wspiera główny cel strony i doświadczenia użytkowników.
Poprzedni artykuł
Foto: Wizualizacja strony Arrow ECS Polska
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę
Wizualizacja strony Arrow ECS Polska

Na początku 2018 roku opublikowaliśmy nową wersję strony korporacyjnej naszego klienta.

Arrow ECS Polska to dystrybutor rozwiązań informatycznych, który dostarcza kompleksowe rozwiązania IT stosowane we wszystkich sektorach gospodarki.

Wymagania klienta

Głównym zadaniem strony firmowej Arrow jest dostarczenie aktualnych informacji partnerom i potencjalnym partnerom. Dotychczasowa wersja nie spełniała tych oczekiwań gdyż jej wygląd oraz funkcje były bardzo przestarzałe i nieatrakcyjne.

Podczas pracy nad stworzeniem układu oraz funkcjonalności strony musieliśmy mieć na uwadze spójność korporacyjną, pamiętając jednak o tym, że użytkownicy w Polsce będą szukać na stronie nieco innych treści niż odwiedzający w innych krajach.

Na podstawie przekazanych nam wytycznych przygotowaliśmy szereg modułów, które wspierają zarówno edycję jak i aktualizację strony. Zadbaliśmy o to, żeby jak najwięcej elementów mogło być konfigurowanych i wykorzystywanych w różnych miejscach.

Powiązania z Kalendarium i Aplikacją Marketingową

Dla Arrow ECS Polska stworzyliśmy wcześniej kilka projektów, w tym działające aktywnie Kalendarium Wydarzeń, którego treść ściśle powiązana jest z Aplikacją Marketingową posiadającą m.in. funkcje rejestracji na wydarzenia oraz e-mail marketingowe.

Nowa strona arrowecs.pl musiała zatem dołączyć do grona narzędzi, które były już w rękach naszego klienta i pozwalać na integrację oraz wymianę informacji między tymi aplikacjami.

Responsywna strona dla korporacji

Jednym z niezbędnych, w obecnych czasach, elementów strony jest jej wersja responsywna. W przypadku strony Arrow ECS Polska poprzednia wersja nie posiadała zupełnie takiego odpowiednika. Stworzyliśmy od zera funkcjonalną wersję pozwalającą na przeglądanie strony i kontakt z firmą poprzez urządzenia mobilne.

Strona korporacyjna Arrow ECS Polska

Wdrożenie strony Arrow ECS Polska to specjalnie dopasowane do wymogów klienta funkcjonalności, które współgrają z korporacyjnym wyglądem. Poniżej prezentujemy najciekawsze elementy, które powstały w ramach tego projektu. 

Zapraszamy do przeglądnięcia efektów naszej pracy: www.arrowecs.pl.


Strona główna

Najnowsze aktualności i nadchodzące wydarzenia

Promocje i producenci w ofercie Arrow

Dział poświęcony producentom

Ciekawe efekty graficzne

Indywidualna kolorystyka dla podstron

Konfigurowalne moduły artykułów i wydarzeń

Indywidualny wygląd sekcji landing page

Zarządzanie wizytówkami pracowników firmy

Landing page jako strona z zakładkami

Formularze kontaktowe powiązane z zewnętrzą aplikacją marketingową

Aktualności i artykuły

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

KrakwebTwój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

We will call you