Serwis korporacyjny Arrow ECS Polska

Serwis korporacyjny Arrow ECS Polska

Dla naszego klienta korporacyjnego stworzyliśmy rozbudowany serwis firmowy o szerokich możliwościach. Wygląd strony przygotowaliśmy zgodnie z wytycznymi korporacyjnymi, ale także naszymi pomysłami jak zaprezentować zakres działalności i ofertę w sposób nowoczesny. Strona jest prosta w obsłudze zarówno ze strony użytkownika jak i administratora.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: Wizualizacja strony Arrow ECS Polska
Wizualizacja strony Arrow ECS Polska

Na początku 2018 roku opublikowaliśmy nową wersję strony korporacyjnej naszego wieloletniego klienta.

Arrow ECS Polska to dystrybutor rozwiązań informatycznych, który dostarcza kompleksowe rozwiązania IT stosowane we wszystkich sektorach gospodarki.

Wymagania klienta

Głównym zadaniem strony firmowej Arrow jest dostarczenie aktualnych informacji współpracującym już oraz potencjalnym partnerom. 

Podczas pracy nad stworzeniem układu oraz funkcjonalności strony musieliśmy mieć na uwadze spójność korporacyjną, pamiętając jednak o tym, że użytkownicy w Polsce będą szukać na stronie nieco innych treści niż odwiedzający w innych krajach.

Na podstawie przekazanych nam wytycznych przygotowaliśmy szereg modułów, które wspierają zarówno edycję jak i aktualizację strony. Zadbaliśmy o to, żeby jak najwięcej elementów mogło być konfigurowanych i wykorzystywanych w różnych miejscach.

Powiązania z Kalendarium i Aplikacją Marketingową

Dla Arrow ECS Polska stworzyliśmy wcześniej kilka projektów, w tym działające aktywnie Kalendarium Wydarzeń oraz Aplikację Marketingową służącą m.in. do wysyłki komunikacji e-mail marketingowej oraz rejestracji na wydarzenia.

Nowa strona arrowecs.pl musiała zatem dołączyć do grona narzędzi, które były już w rękach naszego klienta i pozwalać na integrację oraz wymianę informacji między tymi aplikacjami.

Responsywna strona dla korporacji

Jednym z niezbędnych, elementów strony jest jej wersja responsywna. W przypadku strony Arrow ECS Polska poprzednia wersja nie posiadała wersji responsywnej. Stworzyliśmy od podstaw funkcjonalną wersję RWD pozwalającą na przeglądanie strony i kontakt z firmą poprzez urządzenia mobilne o dowolnej szerokości ekranu.

Strona korporacyjna Arrow ECS Polska

Wdrożenie strony Arrow ECS Polska to specjalnie dopasowane do wymogów klienta funkcje, które współgrają z korporacyjnym wyglądem. Poniżej prezentujemy wybrane, najciekawsze wg nas elementy, które powstały w ramach tego projektu. 

Zapraszamy do przeglądnięcia efektów naszej pracy: www.arrowecs.pl.


Strona główna

Najnowsze aktualności i nadchodzące wydarzenia z katalogu wydarzeń

Promocje i producenci w ofercie Arrow

Dział poświęcony producentom

Ciekawe efekty graficzne

Indywidualna kolorystyka dla podstron

Konfigurowalne moduły artykułów i wydarzeń

Indywidualny wygląd sekcji landing page

Zarządzanie wizytówkami pracowników firmy

Landing page jako strona z zakładkami

Formularze kontaktowe powiązane z zewnętrzą aplikacją marketingową

Aktualności i artykuły

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you