Serwis korporacyjny Arrow ECS Polska

Dla naszego klienta korporacyjnego stworzyliśmy rozbudowany serwis firmowy o szerokich możliwościach. Wygląd strony przygotowaliśmy zgodnie z wytycznymi korporacyjnymi, ale także naszymi pomysłami jak zaprezentować zakres działalności i ofertę w sposób nowoczesny. Strona jest prosta w obsłudze zarówno ze strony użytkownika jak i administratora.
2018-03-29 12:52
1 minuta czytania

Na początku 2018 roku opublikowaliśmy nową wersję strony korporacyjnej naszego wieloletniego klienta.

Arrow ECS Polska to dystrybutor rozwiązań informatycznych, który dostarcza kompleksowe rozwiązania IT stosowane we wszystkich sektorach gospodarki.

Wymagania klienta

Głównym zadaniem strony firmowej Arrow jest dostarczenie aktualnych informacji współpracującym już oraz potencjalnym partnerom. 

Podczas pracy nad stworzeniem układu oraz funkcjonalności strony musieliśmy mieć na uwadze spójność korporacyjną, pamiętając jednak o tym, że użytkownicy w Polsce będą szukać na stronie nieco innych treści niż odwiedzający w innych krajach.

Na podstawie przekazanych nam wytycznych przygotowaliśmy szereg modułów, które wspierają zarówno edycję jak i aktualizację strony. Zadbaliśmy o to, żeby jak najwięcej elementów mogło być konfigurowanych i wykorzystywanych w różnych miejscach.

Powiązania z Kalendarium i Aplikacją Marketingową

Dla Arrow ECS Polska stworzyliśmy wcześniej kilka projektów, w tym działające aktywnie Kalendarium Wydarzeń oraz Aplikację Marketingową służącą m.in. do wysyłki komunikacji e-mail marketingowej oraz rejestracji na wydarzenia.

Nowa strona arrowecs.pl musiała zatem dołączyć do grona narzędzi, które były już w rękach naszego klienta i pozwalać na integrację oraz wymianę informacji między tymi aplikacjami.

Responsywna strona dla korporacji

Jednym z niezbędnych, elementów strony jest jej wersja responsywna. W przypadku strony Arrow ECS Polska poprzednia wersja nie posiadała wersji responsywnej. Stworzyliśmy od podstaw funkcjonalną wersję RWD pozwalającą na przeglądanie strony i kontakt z firmą poprzez urządzenia mobilne o dowolnej szerokości ekranu.


Blog Artykuły
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe