Responsywna strona internetowa dewelopera

Responsywna strona internetowa dewelopera

Projektując serwis internetowy dla firmy deweloperskiej Totalbud zmierzyliśmy się z różnorodnymi wyzwaniami. Zaplanować należało nie tylko kolorystykę pasującą do identyfikacji wizualnej firmy. Potrzebny był też nowoczesny design oraz intuicyjna nawigacja. Tak, aby w rezultacie stworzyły spójną całość i czytelny system komunikacji z klientem. Prezentujemy najnowszą realizację Krakweb: firmową warszawskiego dewelopera - firmy Totalbud.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: Totalbud.pl
Totalbud.pl

Totalbud to firma działająca w branży budowlanej. Przygotowana na jej potrzeby strona firmowa miała w sposób prosty, ale atrakcyjny zaprezentować potencjalnym klientom zakres działalności oraz przedstawić ofertę produktową firmy. Miała również ułatwić kontakt z pracownikiem w celu konsultacji lub prośby o wycenę usługi. Do tego potrzebne były animacje i efekty - stonowane, ale dodające atrakcyjności stronie firmowej.

System CMS i strona responsywna

Strona Totalbud.pl funkcjonuje w oparciu o system ICEberg CMS, który umożliwia zarządzanie serwisem - edycję wszystkich treści i tworzenie nowych podstron. Serwis internetowy jest dostosowany do urządzeń mobilnych dzięki Responsive Web Design.

Projekt graficzny

Przejrzysty wygląd i przemyślane rozmieszczenie treści umożliwiają szybkie znalezienie potrzebnych informacji. Jako że firma Totalbud posiada bogate doświadczenie, główną rolę na stronie odgrywają zdjęcia zrealizowanych projektów. Układ galerii realizacji oraz możliwość przewijania przygotowany został z myślą o wygodzie przeglądających stronę osób. Oprócz elementów graficznych ważną rolę na stronie odgrywa dostępność i łatwość kontaktu z pracownikiem firmy. Dużym atutem serwisu jest również przejrzyste rozmieszczenie informacji oraz stonowana kolorystka, tworzące w efekcie spójną całość - przyjemną dla oka i wygodną w użytkowaniu.

Poniżej zamieszczone zostały zrzuty ze strony http://www.totalbud.pl/ wraz z podstronami.

Totalbud


Pełnoekranowy slider koroną strony głównej

Minimalistyczna kreacja

Przegląd realizacji - karuzela

Skontaktuj się - dane teleadresowe i formularz

Użycie grafiki wektorowej

Autor:

Przeczytaj również:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you