Przekierowania 301 - zarządzanie i import w ICEberg CMS

Przekierowania 301 - zarządzanie i import w ICEberg CMS

ICEberg CMS umożliwia zarządzanie przekierowaniami poprzez panel CMS. Jest to podstawowa funkcjonalność dostępna w każdym serwisie internetowym opartym o ICEberg CMS. Znajduje się ona w zakładce opcje.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
{[description]}

Przekierowania w panelu ICEberg CMS

ICEberg CMS od kilku lat umożliwia:

  • automatyczne przekierowania - przy zmianie nazwy elementu (podstrony - contentu) automatycznie tworzeone jest przekierowanie
  • ręczne przekierowania - możliwość dodania samodzielnie przez panel przekierowania 301. Podajemy stronę z której przekierowujemy oraz na którą przekierowujemy. Aktualnie możliwość ta dotyczy nie tylko adresów wewnątrz witryny, ale też dowolnego adresu zewnętrznego. 

Masowy import przekierowań 301

Nowością w przekierowaniach jest możliwość masowego importu wielu przekierowań. Jest to opcja przydatna dla specjalistów SEO, rzecz często niezbędna w systuacji migracji serwisu internetowego na nowy system. Dzięki temu możemy zaimportować setki, tysiące przekierowań. Np. możesz pobrać listę starych adresów - np. ze starego systemu CMS, z mapy sitemap.xml lub z Google Search Console, następnie stworzyć arkusz (Excel / Arkusz Google itp), wpisać w drugiej kolumnie adresy docelowe, zapisać plik jako plik CSV i zaimportować przekierowania do nowego serwisu poprzez panel ICEberg CMS.

Zarządzanie przekierowaniami 301 w ICEberg CMS

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you