Krakweb

Mikroserwisy internetowe, na przykładzie branży IT

Mikroserwisy, strony www produktowe w branży IT

Chcesz zaprezentować produkt bądź grupę produktów z Twojej oferty na swojej stronie internetowej, a nie masz na to pomysłu? Zastanawiasz się jak wyróżnić ofertę specjalną? Są na to sposoby np. przygotowanie dedykowanej strony produktowej lub mikroserwisu. Po zdobycie informacji o powyższych kategoriach stron internetowych zapraszam do zapoznania się z treścią tego artykułu.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto:
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Pobierz za darmo!

Mikro serwisy, strony produktowe

Wymagane pola nie zostały wypełnione. Proszę wypełnić luki.

Mikroseriwsy i strony produktowe to świetny sposób, żeby zwrócić uwagę potencjalnego klienta, na daną część Twojej oferty. Ich charakterystyczna budowa i treść pozwalają na zwiększenie zaangażowania osoby odwiedzającej stronę i z założenia mają prowadzić do konwersji, która najczęściej jest finalnie równoznaczna ze sprzedażą.

Czym jest mikroserwis?

Mikroserwis to strona internetowa skupiająca się na jednej konkretnej części oferty (produkt, grupa produktów, promocje, wybrane usługi itp.). Może być on podstroną strony głównej, ale może także posiadać odrębny URL.

Jak zbudowany jest mikroserwis?

Wygląd tego rodzaju strony zależy od strategii firmy, bądź rodzaju oferty. Może być zbudowana na podobieństwo:

  • landing page
  • longscroll
  • strona z podstronami

Od podobnych czynników zależy także design mikroserwisu. Doświadczenie pokazuje, że może być on graficznie pasujący do strony głównej, ale także nie ma przeciwwskazań, by był zupełnie niezależnym graficznie bytem.

Cele mikroserwisu.

Mikroserwisy tworzy się po to, by osiągnąć zamierzony cel, czyli by doszło do konwersji. Najczęściej konwersją jest dokonanie przez odwiedzającego stronę użytkownika, natomiast mogą być nimi także np. pobranie PDF, wypełnienie formularza, zapisanie się na webinar.

Byś lepiej przyswoił wszystkie informacje i dowiedział się jeszcze czegoś, nie będę Cię męczył tekstem. Zobacz specjalnie przygotowaną przez nas prezentację na temat mikroserwisów, na przykładzie branży IT, z która współpracujemy.

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

KrakwebTwój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

We will call you