Mikroserwis dla firmy Arrow - Akademia Dell EMC

Ta realizacja to kolejny efekt współpracy z firmą Arrow. Sprawdź, jak wyszło tym razem. Zobacz także sam mikroserwis, do którego link poniżej.

Przejdź do realizacji

Strona utrzymana jest w stylistce korporacyjnej połączonej ze stylem pozostałych stron i mikroserwisów stworzonych przez nas dla firmy Arrow. By nie było złudzeń, do kogo należy, to w lewym górnym rogu, znajduje się logo firmy. W górnej części znajduje się także baner z tekstem wyjaśniającym tematykę strony. Poniżej widnieje sekcja "Nadchodzące webinaria", informujący o najbliższych szkoleniach w ramach Akademii Dell EMC. Webinaria na stronie głównej prezentowane są z podaną datą, tytułem i tematyką, a takżę częścią opisu wydarzenia. Najbliższe szkolenie jest wyróżnione i umiejscowione nad pozostałymi. Po kliknięciu danego szkolenia, użytkownik, zostaje przeniesiony na jego podstronę.

Na podstronie "Produkty" znajduje się lista produktów firmy Dell oferowanych przez Arrow (w tematyce mikroserwisu). Produkty prezentowane są w boksach. W centrum każdego boksu znajduje się zdjęcie produktu, u góry (pogrubiona czcionką) nazwa. Poniżej zdjęcia jest krótki opis a pod nim przycisk "Dowiedz się więcej", który przekierowuje użytkowników na podstronę produktu.

Podstrona produktu w wypadku sprzętu IT u Arrow jest dosyć obszerna. Oprócz dużej ilości tekstu, na stronie znajduje się powiększone zdjęcie produktu, graficznie przedstawiona specyfikacja czy infografika. Treści te dokładnie tłumacza funkcjonowanie oferowanego sprzętu, a elementy graficzne bardziej angażuje odbiorcę.

Ostatnia podstrona to "Kontakt". Osoba zainteresowana znajdzie tu dane do osoby kontaktowej, a także formularz. Po wypełnieniu pól formularza, uzytkownik musi jeszcze wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych (działanie konieczne). Formularz dodatkowo zabezpieczony jest kodem reCAPTCHA, kltóry chroni firmę przed spamem. 

Więcej o mikro serwisach internetowych dowiesz się z naszej prezentacji

Chcesz zrealizować podobny serwis internetowy? Napisz do nas


Portfolio
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe