Marketing automation

W erze nadmiaru komunikatów klient może łatwo zagubić się w odmętach Internetu. Co zrobić, aby zatrzymać klienta w naszej firmie? Jakich środków perswazji użyć, aby być skutecznym? Marketing Automation to odpowiedź na bolączki związane ze słabymi wynikami sprzedaży w Internecie. Oszczędzaj czas, trafiaj celniej, zwiększ skuteczność!
2015-02-18 08:42
2 minuty czytania

System SALESmanago - pełna automatyzacja

System SALESmanago to narzędzie pozwalające na ustalenie dowolnej liczby reguł, a co za tym idzie - kompleksowe spełnienie oczekiwań klienta. System dostarcza informacje o każdym kliencie, a także pozwala reagować na jego działania. Szybka, kompleksowa i spersonalizowana reakcja pozwala na usprawnienie procesów sprzedaży.

Użytkownik przeglądał żółte gumowe kaczuszki? Dobrze. Za pomocą reguł system wygeneruje dla niego specjalną ofertę zawierającą gumowe kaczuszki, żółte kaczuszki, żółte i gumowe zabawki oraz wszystko inne, co zdefiniujesz tworząc daną regułę.

Dzięki SALESmanago dla odbiorcy przygotowany zostanie komunikat dostosowana do jego preferencji. Na podstawie wcześniejszych wyborów oraz przeglądanych produktów generowana jest informacja mająca kompleksowo spełnić potrzeby klienta Twojej firmy. A wszystko to odbywa się automatycznie. Pomyśl, jakie korzyści możesz osiągnąć dzięki temu? Ile czasu oszczędzisz? O ile więcej zrobić?

SALESmanago
A tak działa marketing automation w systemie SALESmanago, https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/salesmanagoimg/gendd6kvhmfptvsn/s2ey5w1qm9cf5o89/3jxxhwosk1dg8dvd.png

18-krotnie silniejszy marketing

Oto słowa Tomasza Jaromina, Prezesa Zarządu Heppin.com: "SALESmanago przy standardowym e-mail marketingu ma się tak do siebie, jak karabin snajperski przy dwururce”. Według najnowszych statystyk przychody z działań e-mail marketingowych w systemie SALESmanago są aż 18 razy większe niż przychody ze standardowego e-mail marketingu.

Według szacunków już samo wdrożenie marketing automation oznacza wzrost przychodów o przynajmniej 75%. A może być jeszcze lepiej. W jaki sposób? Marketing automation to bez wątpienia jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi marketingu. Aby jednak prowadzić skuteczną kampanię marketingową, trzeba dorzucić kilka innych narzędzi i sposobów.

Marketing od A do Z

Małe firmy działające na rynku borykają się z ogromnymi problemami, jeśli chodzi o marketing. Dlaczego? Ponieważ nie są w stanie nadążyć za szybkimi zmianami, które dokonują się w tej branży. Marketing rozwija się dynamicznie i szeroko. Zbyt szybko dla mniejszych graczy. Dlatego ważna jest pomoc specjalistów w kwestii kompleksowej obsługi marketingowej.

W ostatnich latach powstały dziesiątki, jeśli nie setki, narzędzi mających ułatwić życie marketerom. Jednak które z nich wybrać? Jak z nich korzystać? Jak optymalizować efekty i minimalizować koszty? Dla osób spoza branży jest to labirynt nie do przejścia. A wszystkie “zabłądzenia” słono kosztują. Jak poradzić sobie z takimi problemami?

         

Dlaczego SALESmanago?

Napisz do Magdy!

SALESmanago jest wiodącą polską firmą informatyczną. Tworzą ją eksperci od rozwoju technologii informatycznych dla marketingu oraz od tworzenia rozwiązań automatyzujących marketing. Zespół SALESmanago to profesjonaliści w każdym calu, eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży internetowej i IT. Posiadają na swoim koncie setki zrealizowanych projektów marketingowych. Aktualnie ponad 1000 przedsiębiorców korzysta z rozwiązań przygotowanych przez SALESmanago.

Więcej informacji o systemie SALESmanago znaleźć można na stronie: www.salesmanago.pl

Dzięki współpracy z Benhauer Krakweb udostępnia system SALESmanago. W systemie tym w ramach marketing automation nasi klienci zyskują możliwość zwiększenia efektywności swoich kampanii prowadzonych w Internecie. Chcesz zanotować wzrosty wyższe niż 63% Twojej konkurencji? Napisz do nas! kontakt@krakweb.pl 


Blog Artykuły
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe