Logowanie do systemu ICEberg CMS i resetowanie hasła

Logowanie do systemu ICEberg CMS i resetowanie hasła

Zastanawiasz się jak zalogować się do systemu ICEberg ? A może zapomniałeś hasła do serwisu i chcesz je zresetować? Skorzystaj z naszych tutoriali i sprawnym krokiem przejdź przez wszystkie funkcjonalności naszego systemu.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Logowanie do systemu Ice Berg CMS

Aby zalogować się do panelu administracyjnego strony wprowadź własny login oraz hasło. Aby to uczynić wejdź na adres www. nazwa strony ukośnik admin.

Nazwę użytkownika oraz hasło może stworzyć dla każdego pracownika administrator strony w specjalnie przygotowanym do tego panelu. Domyślnie, na starcie wraz z wdrożeniem systemu otrzymujesz jeden login i jedno hasło stworzone przez osobę instalującą.

W panelu logowania poza polami do wypełnienia możesz także skorzystać z funkcji resetowania hasła.

 

Reset hasła użytkownika

Aby wygenerować samodzielnie nowe hasło logowania do systemu Ice Berg CMS na skutek zapomnienia należy kliknąć TEN przycisk. Resetowanie hasła przebiega dwustopniowo - system automatycznie poprosi Cię o podanie swojego loginu, a następnie na podanego przy rejestrowaniu użytkownika maila wyśle link do zresetowania hasła. Link należy otworzyć, a następnie wprowadzić nowe hasło oraz zatwierdzić zmiany.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you