Kalendarium wydarzeń powiązane ze stroną firmową i aplikacją marketingową

Przeglądając stronę główną na początku nasz wzrok przyciąga prosty w obsłudze slajder, który pozwala  dodać dowolne zdjęcie, tytuł, opis a także link do konkretnej podstrony (Kalendarium wydarzeń, Promocje, Szkolenia). Dzięki ICEberg CMS modyfikacja tej sekcji jest szybka. Slajder przedstawia użytkownikowi serwis, ale też często służy do prezentacji wybranych wydarzeń lub akcji promocyjnych. 

Następnym elementem strony głównej są najnowsze wydarzenia. W tym miejscu użyty został moduł ICEberg CMS pozwalający na prezentację wydarzeń według wybranego z kilku parametrów - np. najnowsze. Prezentując na stronie głównej najnowsze i zbliżające się wydarzenia zwiększamy liczbę zapisanych użytkowników. 

Gorące tematy” to wydarzenia promowane - ważnym jest więc, aby wyświetlały jak najwyżej. Obok znajduje się kalendarz, który usprawnia poruszanie się po katalogu. Prezentuje wydarzenia wg dat i jest kolejną formą prezentacji najbliższych wydarzeń. Listy te działają automatycznie, więc w przypadku opublikowania nowej konferencji zostanie ona wyświetlona w kalendarzu pod odpowiednią datą, a jeżeli zaznaczymy, że jest to wydarzenie promowane, to wyświetli się także w “Gorących tematach”.

Najnowsze wydarzenia wzbogaca konfigurator pozwalający na filtrowanie wydarzeń po producencie, miesiącu oraz lokalizacji. Domyślnie wyświetlane są wszystkie wydarzenia - zaczynając od tego najbliższego datą. Możliwa jest jednak inna konfiguracja. Lista wydarzeń w tym boksie wygląda inaczej niż ta umieszczona sekcję wyżej. Wyróżniliśmy je, żeby zwrócić uwagę odwiedzających na te elementy. Z poziomu panelu administracyjnego można przypisać każdemu wydarzeniu producenta, którego logo wyświetla się poniżej opisu. Dodatkowo możemy wybrać takie opcje jak typ wydarzenia, który zmienia ikonę wyświetlaną na kolorowym pasku, cykl wydarzenia, który definiuje kolor paska, lokalizację oraz link do rejestracji. To tylko kilka opcji z wielu dostępnych możliwości katalogu wydarzeń ICEberg CMS. Kolejne możemy zobaczyć na podstronie wydarzenia.

Podstronę każdego wydarzenia podzieliliśmy na sekcje. Pierwszym elementem widocznym w każdej sekcji jest oddające tematykę wydarzenia zdjęcie, najistotniejsze informacje (datę i miejsce eventu, loga wspierających go producentów) oraz krótki opis.

Kolejna sekcja to szczegółowe informacje o wydarzeniu - dokładny przedział czasowy iadres. Wprowadziliśmy też możliwość udostępnienia podstrony w mediach społecznościowych. Możesz również wydrukować daną podstronę, dzięki specjalnie przygotowanemu szablonowi.

Najważniejsza sekcja, a więc program wydarzenia składa się z rozbudowanych tabel. Przygotowalismy w ICEberg CMS szablony kilku tabel, które możliwe są do wstawienia jedynie dwoma kliknięciami - należy je tylko wypełnić treścią. Dzięki temu, redaktor serwisu ma możliwośc dodania nieco bardziej skomplikowanych elementów.

Pod agendą znajdziemy link do rejestracji na wydarzenie oraz listę prelegentów, którzy na nim wystąpią. W przypadku pracowników Arrow ECS stosujemy moduł pobierający wizytówki z osobnej aplikacji dedykowanej stworzonej dla Arrow przez Krakweb. Jeśli prelegentem jest zaś ktoś spoza firmy to stosujemy osobny szablon, do którego możemy dodać zdjęcie, imię, nazwisko i stanowisko osoby zaproszonej. Znajdziemy również osoby kontaktowe, które dodawane są tak samo jak pracownicy w sekcji wyżej. Na samym końcu znajdziesz mapę, która ułatwi Ci odnalezienie miejsca, w którym odbywa się wydarzenie.

Jesteś ciekawy, jakie wydarzenia miały ostatnio miejsce? Jak często dany producent je organizował? Przejdź do podstrony archiwum wydarzeń. Przygotowaliśmy tam listę, która wygląda tak jak na stronie głównej, z tą różnicą, że znajdują się tutaj wyłącznie minione wydarzenia. Podobnie jak wcześniej masz możliwość filtrowania po konkretnych parametrach, co ułatwi Ci dotarcie do wybranego elementu.

Chcesz się skontaktować z Arrow ECS albo nie wiesz jak dotrzeć do biura firmy? Przejdź do podstrony Kontakt. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje, a w przypadku jakichkolwiek pytań, skorzystaj z formularza.

Zastosowaliśmy na tej podstronie moduł i widget mapy Google, dzięki któremu możemy dowolnie konfigurować wygląd markera oraz innych elementów mapki. Moduł można wstawiać wieloktronie na jednej podstronie. Pod danymi firmy i mapami, znajduje się formularz o dowolnej pozycji powiązany z aplikacją marketingową.

Podsumowanie

Arrow Kalendarium wydarzeń to rozbudowany serwis e-commerce z wieloma użytecznymi funkcjami. Zarządzanie nim jest proste w obsłudze. 12 lat doświadczeń w tworzeniu i wdrażaniu systemów CMS nauczyło nas jak tworzyć serwisy, które są nowoczesne i pozwalają na pełne dostosowanie do potrzeb klienta.

Potrzebujesz rozbudowany serwis z wydarzeniami? Chcesz go połączyć ze swoją stroną firmową? Napisz do nas, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.


Portfolio
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe