Jak stworzyć stronę nowej inwestycji mieszkaniowej w serwisie dewelopera?

Jak stworzyć stronę nowej inwestycji mieszkaniowej w serwisie dewelopera?

Tworzenie w ICEberg CMS strony nowej inwestycji na przykładzie małego osiedla domków opisuje artykuł - instrukcja: “[instrukcja] dodawanie nowych inwestycji do strony www dewelopera”

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
{[description]}

Ww. szczegółówa instrukcja ww. jest dostępna na blogu firmowym Krakweb pod adresem:  https://www.krakweb.pl/instrukcja-dodawanie-nowych-inwestycji-do-strony-www-dewelopera 

Instrukcja opisuje samodzielne dodawanie małych inwestycji i mapowanie mieszkań na planie inwestycji lub budynku. Duzi deweloperzy zwykle zlecają nam kompleksową realizację serwisu i nowych etapów inwestycji - w tym również mapowanie. Niemniej ICEberg CMS umożliwia zrobienie tego samodzielnie, co prezentuje ta instrukcja. Potrzeba tylko trochę czasu, sumienności i dokładności, żeby przejść przez kilka niezbędnych kroków.

Jakie czynności jednak trzeba wykonać, żeby stworzyć nową inwestycję w serwisie dewelopera?

W skrócie można jednak powiedzieć, że aby stworzyć nową stronę nowej inwestycji należy:

 1. stworzyć w strukturze serwisu strukturę katalogów analogiczną z tą, która już istnieje dla innej inwestycji. W tym stworzyć folder na mieszkania.

  przykład struktury jednego z budynków. Każde z pięter można edytować.
 2. dodać mieszkania / lokale. jeśli jest ich niewiele można dodać je ręcznie lub skopiować istniejące i zmodyfikować. Jeśli jest ich dużo polecamy import za pomocą modułu importu. W ciągu kilkudziesięciu sekund zaimportujesz arkusz z przygotowaną bazą mieszkań - bez względu na to czy będzie ich kilkanaście czy kilkaset.
 3. stworzyć landing page inwestycji. Najłatwiej stworzyć go jako kopię istniejącej strony stworzonej już wcześniej przez nas inwestycji. Można jednak też tworzyć go od zera. 


  Struktura sekcje strony inwestycji iceberg cms
  przykładowa struktura landing page jednej z inwestycji.
  Struktura budynku inwestycji deweloperskiej iceberg cms
  przykład struktury jednego z budynków. Każde z pięter można edytować.
 4. zmapować inwestycję i mieszkania. W przypadku osiedla domków trzeba na zdjęciu pozaznaczać domki / lub mieszkania w domkach i przypisać do odpowiednich obszarów mieszkania z katalogu. W przypadku jednego bloku z wieloma mieszkaniami trzeba na budynku zaznaczyć wpierw piętra, potem dodać do serwisu piętra i na każdym piętrze zmapować poszczególne mieszkania. 
  zrzut ekranu z mapera inwestycji - mapowanie budynku. klikanie na obrazku powoduje automatyczne definiwowanie obszaru w liczbach. Mapowanie polega na kliknaniu na obrazek, nie potrzeba nic kodować.
  zrzut ekranu z mapera inwestycji - mapowanie budynku. klikanie na obrazku powoduje automatyczne definiwowanie obszaru w liczbach. Mapowanie polega na kliknaniu na obrazek, nie potrzeba nic kodować.
 5. skonfigurować odpowiednie moduły dodatkowe. W przypadku dużych inwestycji trzeba np. dodać odpowiednie listy mieszkań i filtry. Opis tego co i jak zrobić otrzymasz od nas wraz z instrukcją  i materiałami edukacyjnymi. Są to materiały indywidualnie dopasowywane do specyfiki Twojego projektu. 
 6. stworzyć i powiązać treści - takie jak np. galerie, wpisy z dziennika budowy. Powiązanie po dodaniu polega na dopisaniu w zakładce tagi odpowiedniego tagu, a w przypadku galerii trzeba w odpowiednim boksie wpisać numer stworzonej galerii. 
 7. stworzyć mapy otoczenia i dodać je do inwestycji. Obiekty do mapy otoczenia inwestycji możesz zaimportować, możesz też dodać je ręcznie.   

Instrukcja opisuje więcej niż zwykle stosowane czynności. Nie wszystkie czynności z listy musisz wykonywać przy każdej inwestycji. 

Służymy pomocą w ramach gwarancji (pakiet gwarancyjny obejmuje gwarancję, wsparcie techniczne i aktualizacje). W ramach tego pakietu bez dodatkowych opłat pomożemy Ci więc stworzyć samodzielnie stronę nowej inwestycji.

Przykładowe inwestycje stworzone w ten sposób możesz zobaczyć pod adresami:

 1. www.sento.pl/sensity 
 2. http://www.domdd.com.pl/domy-na-lipowej
Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you