Integracja sklepu internetowego z hurtownią Incom

Integracja sklepu internetowego z hurtownią Incom

Do ICEberg CMS w pakiecie e-commerce dodaliśmy integrację z hurtownią IT Incom. Dzięki integracji ICEberg - Incom możliwa jest automatyczna synchronizacja produktów - cen, stanów magazynowych, a także zdjęć i opisów. W efekcie wdrożenia ICEberg CMS połączonego z hurtownią Incom możliwe jest uruchomienie sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym takim jak m.in. laptopy, komputery i serwery.  ICEberg umożliwa stworzenie sklepu internetowego połączonego z kilkoma hurtowniami jednocześnie.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
{[description]}

Integracja z hurtownią Incom

Integrację tą wdrożyliśmy w serwisie e-commerce IT z ofertą laptopów, komputerów i serwerów.

e-commerce lista produktów z filtrami Komputery Notebooki

Konektor i synchronizator produktów w ICEberg CMS 

Synchronizacja produktów z hurtownią Incom w ICEberg CMS działa dzięki dwóm autorskim modułom: napisanemu przez programistów Krakweb konektorowi hurtowni Incom, który służy do nawiązania połączenia oraz synchronizatorowi, który służy do wywoływania synchronizacji.

e-commerce lista produktów Komputery Notebooki

Incom - historia i zakres oferty produktowej

Firma Incom powstała w 1990 roku i zajmuje się dystrybucją renomowanych i wiodących marek na świecie, m. in. Philips, Toshiba, LG, Genius, itp. Oferuje takie produkty jak Canon, Samsung, Hama i wiele innych. Incom posiada w swojej ofercie laptopy, smartfony, urządzenia mobilne, tablice interaktywne itp. Aby rozpocząć współpracę wystarczy wypełnić formularz internetowy. 

Incom wyróżnia wieloletnie doświadczenie, dynamiczny rozwój oraz podążanie za trendami technologicznymi. 

Inne możliwości Incom

Korzystając z platformy Incom można obsługiwać elektronicznie reklamacje oraz zgłoszenia serwisowe, tworzyć oferty i wyliczać ceny detaliczne, indywidualnie wyceniać towary, tworzyć faktury elektroniczne, wysyłać towary bezpośrednio do klienta końcowego. 

Ponadto dostępna jest obsługa projektów przetargowych, szkolenia biznesowe i produktowe w ramach Centrum Edukacji i Biznesu. Incom umożliwia również pomoc finansową w postaci kredytów. 

W Incom codziennie dostępnych jest wiele rabatów, akcji promocyjnych oraz ofert specjalnych dla partnerów.

Wdrożenia sklepów internetowych zintegrowanych z hurtowniami oraz dropshiping

ICEberg CMS umożliwia uruchomienie sklepu internetowego połączonego z wieloma hurtowniami, w tym sklepów w modelu dropshipping. 

Zapraszamy do współpracy w zakresie realizacji sklepów internetowych opartych o ICEberg CMS oraz inne systemy e-commerce zintegrowanych z hurtownią Incom. 

e-commerce lista rodzin produktów Komputery Notebooki

Umów się na konsultację on-line z ekspertem

@

Krakweb realizuje sklepy internetowe oparte o autorski system ICEberg CMS, a także systemy SaaS jak Shoper, oraz systemy Open Source: PrestaShop i WooCommerce.

Umów się na darmowe konsultacje, żeby omówić Twój projekt e-commerce i zapisz się na newsletter, żeby poznać inne integracje ICEberg CMS. 

 

Tematy:
e-commerce

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you