Cosmetologica - strona www gabinetu medycyny estetycznej

Cosmetologica jest krakowskim gabinetem medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

Na ich stronie firmowej możemy przeczytać, że "Cosmetologica to nowe miejsce na mapie Krakowa stworzone dla osób, dla których ważny jest profesjonalizm, komfort oraz bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów".

Opis projektu

Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej dla firmy specjalizującej się w branży beauty - stronę gabinetu.

Jej celem było wyjście przed szereg, zdobycie przewagi jeszcze przed pierwszym kontaktem klienta i równocześnie zachęta do tej pierwszej wizyty.

Kierując się, tymi przesłankami:

  • doradziliśmy i pomogliśmy wybrać atrakcyjne zdjęcia,
  • stworzyliśmy przejrzystą nawigację,
  • dodaliśmy subtelne animacje,
  • zaprojektowaliśmy oryginalne układy,
  • przedstawiliśmy przejrzyście ofertę. 

Oferta jest przedstawiona za pomocą boksów z atrakcyjnymi fotografiami. Jest to czytelny i atrakcyjny przekaz zgodny ze stylistyką strony.

Sekcja ta jest wzbogacona w animacje - po najechaniu kursorem myszy na jeden z boksów delikatna złota ramka obejmuje zdjęcię.

Zjeżdżając niżej zobaczysz zabiegi, które są polecane. Moduł ten jest przyjazny w zarządzaniu. Administrator może wybrać zabiegi, które chce zaprezentować na stronie głównej. W przypadku nie wybrania to system sam zaprezentuje losowe treści. Boks ten pozwala łatwo promować ważne usługi.

Zdajesz sobie prawdopodobnie sprawę, że jeżeli chcesz istnieć w wynikach wyszukiwania Google potrzebujesz sekcji blogowej. Internauci przyzwyczajeni są już do otrzymywania wartościowych treści za darmo!

Dlatego nie powinniśmy ich rozczarowywać i zapewnić im sekcję blogową - w każdym serwisie firmy usługowej. Jeśli u Ciebie nie zdobędą informacji, których potrzebują znajdą je u konkurencji. Nie jest trudno się domyślić, czyją usługę będą wtedy preferować.

ICEberg CMS zapewnia profesjonalny moduł blogowy, w którym redaktor może tworzyć angażujące treści dla swoich odbiorców i planować ich publikację. Jest on bardzo funkcjonalny, powstał na bazie doświadczeń nabytych w setkach projektów i był inspirowany możliwościami, których używają profesjonalisci i dziennikarze. 

  1. Zatrudnij dobrego fotografa. 
  2. Wyłoń kilka najlepszych zdjęć spośród kilkudziesięciu.
  3. Wybierzemy jeden z wielu układów galerii - formę, ciekawie prezentującą zdjęcia. 
  4. Wykaż się odrobiną cierpliwości, czekając na zakodowaną stronę internetową, w tym galerię.
  5. Finał - masz swoje piękne zdjęcia w serwisie, ciekawie zaprezentowane i zachwycasz nimi klientów :)

Dbamy też o takie detale jak zaprezentowanie lokalizacji siedziby firmy lub punktu usługowego logotypem, a nie standardowym markerem.

Nieodzowny składnik każdej strony firmowej. W tej części serwisu umieszczamy informacje, czym firma się zajmuje - jakie usługi oferuje.

Możesz zaprezentować w tej części korzyści, które płyną z decyzji ze skorzystania z oferty gabinetu.

Korzyści zawsze wynikają z cech usług/produktów. 

Jak dobrze zaprezentować korzyść?

Weźmy przykładowo cechę, jaka jest wyeksponowana powyżej - "profesjonalizm". Jaka płynie korzyść dla klienta z tego, że zespół jest złożony z profesjonalistów?

Korzyścią będzie gwarancja prawidłowego wykonania zabiegu. Po określeniu korzyści możemy pójść jeszcze o krok dalej i zadać jeszcze jedno pytanie. Jak się będzie klientka czuła, gdy zostanie to zapewnione? 

Możemy napisać:

"Gwarancją prawidłowego wykonania zabiegu są spojrzenia, które będziesz przyciągać przechadzając się po ulicach Krakowa. W naszym gabinecie zatrudniamy tylko profesjonalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem."

Zadam pytanie!

 

Jeśli chcesz zobaczyć stronę na żywo naciśnij: Cosmetologica

Jeżeli pracujesz na prestiżowych produktach znanych firm, to warto się tą informacją podzielić na stronie. Logotypy producentów w tej sekcji kręcą się w koło jak na karuzeli, sprawiając wrażenie ciągłości.

Jest to często spotykana, sprawdzona metoda prezentacji logotypów partnerów, klientów, marek produktów na stronach internetowych.


Portfolio
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe