Nowoczesna strona www inwestycji Ostoja Wawer

Nowoczesny serwis inwestycji, to z pewnością strona www o nienagannym, wyróżniającym się projekcie graficznym i intuicyjnej funkcjonalności. Kreację opracowujemy sami, nie działamy na szablonach przez co każdy serwis, który tworzymy jest unikatowy. Użyteczność serwisu zapewniają moduły ICEberg CMS - niektóre stworzone specjalnie dla deweloperów, ponieważ z tą branża współpracujemy juz ponad 11 lat.

Pierwszym widokiem jest duża, piękna wizualizacja wyświetlająca się na cały ekran. Jest ona wizytówką całej strony i ma na celu zaprezentowanie przyszłego osiedla z jak najlepszej perspektywy. Top strony jest jak wstęp artykułu - nawet najlepsza treść w środku nic nie da, jeżeli nie poprzedzi tego zachęta i internauta nie zacznie eksprolować treści, które stworzysz. Oprócz zachęcającej wizualizacji dodaliśmy przycisk "Poznaj inwestycję", który można nazwać rozbudzającym ciekawość zaproszeniem do oglądania. 

Menu

Menu podrużuje za użytkownikiem po stronie - jest przymocowane u góry i zawsze jest widoczne, nie zgubimy go. Znajduję się także na nim logo inwestora. 

Interakcja

Pod przyciskiem widoczny jest przełącznik, który pokazuję widok domów od drugiej strony - prezentuje to pełniejszy obraz inwestycji klientom.

Widok po naciśnieciu przycisku.

Standardowa sekcja z opisem osiedla z niestandardowym układem. Zdjęcia, które widzisz na zrzucie ekranu, co kilka sekund samoistnie się zmieniają. Nie odwraca to znacząco uwagi od tekstu, a go uzupełnia. Strona zyskuje nowoczesny wygląd, a nowoczesny wygląd równa się dłuższego przebywaniu na stronie i pozytywnym odbiorze treści znajdujących się w serwisie. 

Przykładowy następny widok tej sekcji obejmujący automatycznie zmieniające się zdjęcia.

Kolejnym widokiem jest sekcja, która opisuje aspekty techniczne wykończenia mieszkania. Aby nie wyglądało to nudno dodaliśmy ikony zgodne z tematyką tego ekranu. Użytkownik najeżdżając na daną ikonę uzyska efekt podświetlenia.

Wizualizacje reprezentowane są przez galerię o ciekawej architekturze. W naszym portfolio znajduję się wiele realizacji dla deweloperów, a jednak każda galeria różni się od innych. Chcemy Ci dać stronę www, która przede wszytkim jest oryginalna wizualnie i wygodna funkcjonalnie. Strona będzie wyróżniać się na tle konkurencji i dostarczać informacje potencjalnym klientom poprzez dobrze ułożoną strukturę strony www. Witrynę uzupełniać będą przyjemne w odbiorze minimalistyczne animacje i interakcje.

Sekcja pobudzająca, a jednocześnie ograniczająca wyobraźnie przyszłych mieszkańców osiedla. Ograniczająca, dlatego że zostawia mało miejsca na więcej dopowiedzeń odnośnie wyglądu osiedla. Natomiast pobudza wyobraźnie w innym apekcie - klienta mogą "zaatakować" myśli jeszcze dalsze niż wygląd osiedla, a dotyczące tego jak się będzie na tym osiedlu mieszkać. Oprócz przeniesienia wyobraźni użytkownika strony na kolejny etap, makieta przeznaczona jest, także funkcjonalna - użytkownik może łatwiej wybrać i sprawdzić interesujący go apartament.

Najeżdżając na mieszkanie podświetli się ono na trzy kolory: żółty (obszar mieszkania), zielony (teren ogródka), czerwony (miejsce parkingowe) - trochę bardziej rozbudowane informacje kolorystyczne przedstawią dokładniej co jest w ofercie.

Oprócz widoku z przodu użytkownik może zobaczyć również inwestycję z tyłu (po naciśnieciu w przycisk). Tak samo jak poprzedni widok, ten też jest interaktywny. Jednym z głównych powodów, dla których deweloperzy decydują się na stronę www inwestycji jest transparentne przekazanie informacji, a w konsekwencji oferty. Pełni rolę optymalizacji procesu sprzedaży, gdzie sprzedawcy nie przeznaczają czasu na klientów, którzy chcą się dopytać o projekt, bo dobrze zrobiony serwis www dostarcza im wszystkich potrzebnych informacji. I to jeszcze w atrakcyjny sposób. Taka strona obdarowuje zespół sprzedażowy zapytaniami, tych osób, które są realnie zainteresowane mieszkaniem.  

Tablica pod makietą 3D prezentuje wszystkie potrzebne użytkownikowi informację o każdym mieszkaniu. Między budynkami przełączają cztery przyciski nad tablicą. Klient ma wszystko zaprezentowane w jednym miejscu i dostęp do 4 działań. Jednym z nich jest: "Pobierz kartę lokalu" i trzema kolejnymi są ikony umożliwiające(od lewej): "zapytanie o konkretny apartament", "zadzwoń" (opcja, która lepsza jest dla użytkowników smartphonów, bo nie każdy ma posiada narzędzie do dzwonienia na komputerze) i "zostaw telefon, oddzwonimy". Pokazanie tych opcji za pomocą ikon jest intuicyjne dla użytkownika i oszczędza wiele miejsca na stronie www.

Widok pola, które pojawia się po naciśnięciu ostatniej ikony z prawej strony na tablicy. Handlowiec otrzymuje nr telefonu klienta i informację, które mieszkanie go interesuje. Strony www, które tworzymy ułatwią Ci zarządzanie leadami.

Bogate zaprezentowanie infrastruktury handlowo-usługowej jest dużym plusem dla tego dewelopera. Na stronie miejsca ważne dla potencjalnych mieszkańców podzielone zostały na 4 kategorie. Użytkownik ma możliwość przełączania się między nimi za pomocą dużych, czytelnych przycisków. Nazwy budynków zostały uzupełnione o: ulicę, odległość, czas dojazdu oraz ikonę reprezentującą dane miejsce.

Pod mapą przedstawiliśmy legendę, tylko dla zasady, bo stworzone ikony są tak intuicyjne, że dla znacznej większości osób są oczywiste. Po naciśnięciu na którąś z nich wyświetlą się: nazwa miejsca, czas dojazdu i odległość. Jak dobrze wiesz lokalizacja jest bardzo ważna w kontekście zakupu nieruchomości, dlatego warto przeznaczyć więcej czasu, aby pokazać ją w jak najbardziej atrakcyjny sposób. Wyszukać interesujące miejscówki i ciekawie je zaprezentować na stronie, aby stały się wyróżnikiem inwestycji, takie działanie na pewno podniesie jej wartość.

Miejsce na stronie, w którym opowiesz o swoim przedsiębiorstwie, czym się zajmujesz i dlaczego warto na Tobie polegać. Obowiązkowa sekcja, która pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy.

Na końcu strony zostały umieszczone informacje kontaktowe oraz formularz. Od ogólnego formularza różni go jedno pole, które umożliwia zainteresowanemu użytkownikowi wybrać mieszkanie, o które chce zapytać.

Formularze, które tworzymy zawierają wszystkie potrzebne zgodny - będziesz mógł zamieszczać zgodny obowiązkowe, a także nieobowiązkowe. Jak klienci zechcą się z Tobą skontaktować to moduł w ICEberg CMS "Leady z formularzy" zbierze zapytania ze wszystkich narzędzi kontaktowych ze strony i umieści je w jednym miejscu. Następnie możesz je filtrować, przeszukiwać i również pobrać w formacie CSV. Staramy się dawać Ci takie narzędzia, które chociaż troszeczkę ułatwią Ci pracę ;)

Chętnie usłyszymy o Twoim projekcie!


Portfolio
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe