Wspieramy inicjatywy edukacyjne

Wspieramy inicjatywy edukacyjne

29. listopada to data finałowej gali Mediatorów, której jesteśmy partnerem. Krakweb.pl stał się jednym ze sponsorów Stowarzyszenia Mediatory, ofiarowując nową stronę internetową z systemem CMS dla serwisu finałowej gali konkursu dziennikarskiego . Nasza firma chętnie angażuje się w przedsięwzięcia związane z informatyką i mediami. Jako młoda, rozwijająca się agencja interaktywna, Krakweb.pl od początku swego istnienia z dumą wspiera uznane przez siebie inicjatywy. Pragniemy wychodzić również poza branżę, udzielając poparcia akcjom społecznym.

Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Festiwal Informatyczny Czerwiec 2008

Nie pozostajemy nieobojętni wobec młodych talentów informatycznych, wiemy, jak ważny jest dobry start w świecie biznesu. Poniewaz sami mamy to juz za sobą, chcieliśmy wspomóc tych mniej doświadczonych, zasponsorowalismy więc Festiwal Informatyczny.

Była to już druga edycja konkursu wyłaniającego najzdolniejszych programistów spośród uczniów szkół średnich. Festiwal odbył się w Zespole Szkół Łączności w Krakowie. Nagrodami w konkursie był sprzęt komputerowy oraz literatura informatyczna.

Więcej informacji na stronie http://sbs2k.tl.krakow.pl/ptpi/.

MediaTory Listopad 2008

Krakweb.pl został również tegorocznym partnerem ogólnopolskiego plebiscytu „Studenckie nagrody dziennikarskie MediaTory 2008” organizowanego przez członków koła naukowego studentów Dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Plebiscyt ten, głosami studentów, wyłania spośród dziennikarzy autorytety medialne. Jego finałowa gala miał miejsce 29 listopada 2008 roku w Krakowie, w Auditorium Maximum UJ, a gośćmi gali finałowej były znakomitości świata dziennikarskiego znane nam ze szklanego ekranu, anteny radiowej ze stacji publicznych oraz prywatnych . Więcej informacji o samej inicjatywie na stronie www.mediatory.pl

Mediatory Logo

 

I love niepodległość Listopad 2008

Kolejną projektem, którego poparcia finansowego podjęła się Agencja Interaktywna Krakweb.pl, jest koncert „I love niepodległość”. Patriotyzm, promowany przez tę akcję, jest bliską sercu agencji wartością. Krakweb.pl wierzy, że podobne inicjatywy rozbudzą wrażliwość społeczeństwa na ważne tematy. Przedsięwzięcie to odbędzie się w Nowohuckim Centrum Kultury 11. listopada 2008 r. od 14.00. Wystąpi Patrycja Kaczmarska. Szczegóły przebiegu wydarzenia dostępne są na plakatach. Zapraszamy na imprezę.

I love niepodległość plakat

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you