Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego - kolejne serwisy Krakweb

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego - kolejne serwisy Krakweb

Z dumą i nieukrywaną radością informujemy, iż nasza firma wygrała konkurs na stronę internetową, rozpisany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Stawką było zlecenie realizacji dwóch portali internetowych Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki.

Następny artykuł
Foto: shutterstock
shutterstock

Warunkiem przystąpienia do przetargu było przygotowanie projektu graficznego nowoczesnej i estetycznej strony, przyjaznej zarówno użytkownikowi jak i administratorowi. Projekt Krakweb.pl spełnił surowe wymagania Urzędu i zdobył uznanie dzięki swojej innowacyjności, przejrzystej architekturze i niezawodności działania.

Zwycięska koncepcja projektu zostanie przeniesiona do internetu i zbudowana w oparciu o autorski System Zarządzania Treścią ICEportal 3 CMS. Modułowa budowa systemu pozwoli użytkownikom w prosty i efektywny sposób stworzyć stronę internetową bogatą w treści wizualne i interaktywne. Dzięki temu można, bez straty na wydajności, zbudować serwis o niemal dowolnej kompozycji elementów graficznych, takich jak zdjęcia, filmy i elementy animowane. Odwiedzający stronę będą mogli skorzystać z wbudowanej wyszukiwarki, wziąć udział w okolicznościowej sondzie, zabrać głos na forum dyskusyjnym - wszystko w oparciu o architekturę ICEportal 3 CMS. Z drugiej strony administrator będzie miał dostęp do całej zawartości serwisu poprzez niezawodny i łatwy w obsłudze panel zarządzania.

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you