Wdrożenie ICEberg CMS dla Dębowe Tarasy

Poniżej, przygotowaliśmy galerię, stworzoną z zrzutów ekranu strony Dębowych Tarasów. Za projekt graficzny strony odpowiadała zaprzyjaźniona agencja Made in Brain, natomiast my dokonaliśmy jej wdrożenia na ICEberg CMS. Obecnie strona została zmodernizowana przez inną agencję. 

Na stronie głównej oprócz i informacji o najnowszych wpisach, dzięki modułowi w ICEberg CMS, przygotowaliśmy narzędzia świetnie sprawdzające się na stronach tego typu branży. Pierwsze z nich to wirtualny spacer po mieszkaniach, który umożliwiał zobaczenie interesującej powierzchni, bez wychodzenia z domu, a także wyszukiwarka mieszkania. W wyszukiwarce, by precyzyjnie wybrać dopasowane mieszkanie, użytkownik mógł wybrać: budynek, piętro, powierzchnie mieszkania i ilość pokoi. Co więcej, mógł tego dokonać z prawie każdego miejsca na stronie, gdyż wyszukiwarka była w postaci boksu MPC. Oprócz tego na stronie głównej znajdowały się takie podstawowe moduły jak zapis do newslettera czy slider.

W rozwijanym menu poziomym, oprócz informacji opisowych i zdjęć prezentujących Dębowe Tarasy, znaleźć można było np. mapę Google, która wskazywała położenie osiedla, czy jego szczegółową mapę, z rozłożeniem budynków. Dzięki takiej zakładce potencjalni klienci mogą dowiedzieć się więcej na temat miejsca, w którym chcą kupić mieszkanie.

Ta część wydaje się najważniejszą funkcjonalnością stworzonej przez Made in Brain i Krakweb strony dla Dębowych Tarasów. To właśnie w tym miejscu potencjalni klienci mogli wybrać krok po kroku miejsce, w którym chcą mieszkać. Zaczynając od wyboru budynku, przez piętro, aż do mieszkania o właściwym metrażu i położeniu. Na koniec tej drogi, była możliwość pobrania w postaci pliku PDF. planu mieszkania. Tego typu moduł, wydaje się niezbędną częścią strony internetowej każdego developera. Bez takiej funkcji strony internetowe firm oferujących mieszkania staja się częściowo niekompletne.

Zdjęcia są istotną częścią strony developerów, gdyż poza projektami mieszkań, są uzupełnieniem prezentacji oferty. Pokazują szersze ujęcie tego, gdzie i jak będzie mieszkać się tym, którzy wykupią mieszkanie właśnie na Dębowych Tarasach. Prezentacje w postaci galerii angażują także użytkowników strony, przez co pozostają oni na niej dłużej, a także zwiększają szansę sprzedaży przez transparentność oferty.

Tak jak w tytule zdjęcia. Moduł edytora tekstowego jest zawsze przydatny. Nie wszystko bowiem da się przedstawić za pomocą np. zdjęć. W edytorze możesz tworzyć tabelki, wklejać linki i korzystać z innych funkcji, dostępnych w tego typu narzędziach (np. Word).

Przedstawiając partnerów oprócz ich logo, dodaliśmy także linki do ich podstron, na których znajdują się funkcjonalności, które powiązane były z ofertą Dębowych Tarasów.

Potrzebujesz podobną stronę?

Szukasz wykonawcy strony wyglądającej lub działającej podobnie? Planujesz stworzyć stronę www w tej branży? Podoba Ci się projekt graficzny, działanie strony lub panelu CMS??

Napisz do nas!

Dzięki tagowaniu osoba poruszająca się po stronie developera, jest w stanie w szybkim czasie dotrzeć do materiałów należących do jednego tematu. Jest to wygodne i zgodne z założeniami projektowania stron pod kątem UI. 


Portfolio
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe