Strona www szkoły - Społecznego LO Mistrzostwa Sportowego w Krakowie

Dla Społecznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Krakowie przygotowaliśmy nową odsłonę serwisu www. Dla ułatwienia administracji treściami wykorzystaliśmy nasz autorski system ICEberg CMS, którego elementy dopasowaliśmy do nowego szablonu graficznego.

Część elementów w projekcie oparta została o ciekawe grafiki i układy treści dostarczone przez klienta. Elastyczność i możliwość dopasowania niemal każdego elementu w naszym systemie zarządzania treścią pozwoliła zarówno na stworzenie nowych, bardziej aktualnych sekcji na stronie, jak i zachowania tych, które były ważne dla klienta.

Dzięki naszej pracy uczniowie, nauczyciele i rodzice mają teraz dostęp do najświeższych informacji, które są na bieżąco aktualizowane przez przeszkolonych przez nas przedstawicieli klienta.

 

Jedna z podstron przed i po realizacji

Jedna z podstron przed wdrożeniem nowej strony

Podstrona "Absolwenci" w nowej odsłonie

 

Szkoła, jako placówka oświatowa publiczna, ma obowiązek umieszczenia na swojej stronie tzw. ułatwień dostępności oraz informacji na temat tego jakie ułatwienia zostały na niej zainstalowane. Dzięki systemowi ICEberg CMS i jego szablonom mogliśmy bez problemu wdrożyć rozwiązanie, które posłuży zarówno osobom z niepełnosprawnościami.


Portfolio
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe