Nowoczesna strona produktowa systemu informatycznego

Strona produktowa systemu informatycznego

Nowoczesna strona typu Long Page z elementami wideo i animowanymi schematami to kolejny z naszych projektów - wdrożony dla warszawskiej spółki In4mates. Przez ponad 10 lat funkcjonowania na rynku zdobyliśmy niemałe doświadczenie w tworzeniu witryn dla firm z branży technologicznej. Projekt ten wpasował się idealnie w nasze doświadczenie i kompetencje. Stronę thesellfee.com zaprojektowaliśmy zgodnie z aktualnymi trendami webdesignu oraz wytycznymi klienta.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: zrzut ekranu strony głównej thesellfee.com
zrzut ekranu strony głównej thesellfee.com

The SellFee to specjalistyczny system sprzedaży wspierający instytucje finansowe, stworzony przez In4mates. Jego zastosowaniem jest obsługa pełnego procesu sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeniowych, dzięki czemu banki unikają takich problemów, jak utrata klienta po pierwszym kontakcie, czy przeciągające się procedury. Strategicznie przemyślana i zrealizowana budowa systemu owocuje w sprawną realizację zadań.

Skuteczny i pomocny system powinien mieć swoją wizytówkę - stronę internetową. To moment, w którym wkraczamy my. Przygotowaliśmy projekt graficzny na podstawie wytycznych klienta oraz zapewniliśmy, aby spełniał obecne standardy wdrożeń. Ciekawa szata graficzna oraz różnorodne animacje powodują, że przeglądanie strony jest wygodne i przyjemne.

The Sellfee - Mikro serwis produktowy dla firmy IT

Landing page stworzony dla TheSellFee jest dwujęzyczny, w pełni responsywny (obsługuje każdą przeglądarkę i każde urządzenie) oraz nowoczesny. Firmy IT szczególnie powinny zwracać uwagę, na to aby ich witryna wyglądała innowacyjnej niż inne. Większość usług i produktów, które obecnie sprzedają, jeszcze 20 lat temu nie były nawet sennym marzeniem. Dlatego dobrze jest ciągle utwierdzać, w tym przekonaniu klienta, aby dalej kojarzył Twoją firmę jako nowoczesną.


Przyciągająca wzrok sekcja wideo

Interaktywne schematy

Edycja treści interaktywnych infografik z poziomu CMS

Ciekawe animacje interfejsu strony www

Animowane ikony

Slajder zdjęciowy z filtrami i efektami

Produkty i usługi zaprezentowane w zakładkach

Animowane zakładki

Przewijające się logotypy technologii

Stopka z formularzem kontaktowym

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you