Strona miasta Sławkowa

Najczęściej stawianym przez prezydentów i burmistrzów celem powstania nowej strony internetowej miasta jest kreowanie pozytywnego wizerunku miejscowości. Ważnym jest także ułatwienie nawigacji i korzystania z niej osobom ją odwiedzających. Trzeci cel to przyciągnięcie nowych odwiedzających i przestawienie im w przystępny sposób oferty turystycznej oraz nowości związanych z działaniem miasta czy gminy. Podczas realizacji strony dla miasta Sławkowa, staraliśmy się sprostać wszystkim tym zadaniom.
2016-09-01 00:00
1 minuta czytania

Strona miasta - użyteczne informacje dla odwiedzających

Strona miasta Sławkowa wyróżnia się przede wszystkim łatwą nawigacją. Stało się tak dzięki stworzeniu czytelnej makiety strony oraz rozwiązaniom takim jak stworzenie przez nas interaktywnej mapy miejsc, a także powiązanie obiektów, wydarzeń, artykułów z nich z innymi treściami w serwisie.

To nie jedyny z elementów, który może ułatwić użytkownikowi nawigacje, a także w pełny sposób przedstawić poszczegolne atrakcje i nowości związane z danym miejscem. 

Nowoczesny Flat Design

Całość strony wykonana została w technice flat design 3d. Strona jest "lekka" dzięki zastosowaniu jasnego tła oraz wyraźnym przestrzeniom pomiędzy elementami. Jest też zrozumiała i łatwa w nawigacji dzięki m.in. dużym boksom z ikonami kategorii.

CMS: Zarządzanie treścią oraz moduły

Moduł artykuły umożliwia łatwe wprowadzenie przez redaktorów serwisu krótkich aktualności, ale też rozbudowanych artykułów. Zastosowany został  także moduł downloader natomiast umożliwia mieszkańcom Sławkowa pobranie ze strony wydawanego przez miasto magazynu.

Strona miasta dostępna jest pod adresem: http://www.slawkow.pl/ 


Blog Artykuły
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe