Strona internetowa Salwatorian

Strona internetowa Salwatorian

Podstrona “aktualności” dostarcza bieżącej wiedzy na temat danej firmy. Należy więc zadbać, aby była ona nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale i funkcjonalna. Właśnie takie założenia przyjęliśmy, tworząc stronę internetową dla Salwatorian. Jakie jeszcze elementy naszym zdaniem powinny znaleźć się w zakładce z aktualnościami?

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: Pixabay
Pixabay

Salwatorianie to międzynarodowa wspólnota zakonna założona przez O. Franciszka Marię. Celem stworzonej na ich potrzeby strony internetowej było przybliżenie działalności wspólnoty oraz bieżące informowanie o podejmowanych przez nią akcjach.

Serwis funkcjonuje w oparciu o ICEberg CMS, który umożliwia łatwe wprowadzanie i edycję treści czy elementów wizualnych. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia administratora strony, gdyż głównym założeniem portalu Salwatorian jest bieżąca publikacja ważnych informacji o zakonie.

Strona została wyposażona również w dodatkowe moduły i funkcjonalności m.in.: interaktywną galerię, widgety social media czy służące do zamawiania intencji mszalnych biuro intencyjne. Ich wdrożenie skutecznie zwiększa użyteczność całego serwisu Salwatorian. 

Zakładka aktualności wzbogacona elementami multimedialnymi

Ważnym elementem serwisu jest zakładka z aktualnościami, przedstawiająca w sposób czytelny i estetyczny wszelkie znajdujące się na stronie treści. Została ona wzbogacona atrakcyjną szatą graficzną oraz elementami multimedialnymi, które zwracają uwagę użytkownika strony i zachęcają go do zapoznania się aktualnymi działaniami realizowanymi przez Salwatorian. Zamieszona na stronie wyszukiwarka umożliwia szybkie znalezienie konkretnych informacji po wpisaniu słów kluczowych.


Za projekt graficzny strony odpowiedzialna była Justyna Woszczyna - dyrektor kreatywna Krakweb.

Poniżej przedstawione zostały zrzuty strony http://www.salwatorianie.pl/ wraz z podstronami. 

Strona internetowa Salwatorian


Slider w topie strony z kolorowym menu po lewej stronie

Newsy - bądź na bieżąco z publikacjami

Historia - trójkolumnowy podział treści

Galerie - zbiór filmów i zbiór zdjęć

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo w 3 minuty?

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

Odebranych telefonów dzisiaj: 1

03:00Powered by KRAKWEB
and ICEBERG
We will call you