Social media marketing, Inbound Marketing i... - podsumowanie roku 2015 w Marketing101

Social media marketing, Inbound Marketing i... - podsumowanie roku 2015 w Marketing101

Ostatnie dwanaście miesięcy było dla nas czasem intensywnego dzielenia się marketingową wiedzą: social media marketing, Inbound marketing, czy content marketing - to tematy na których skupiliśmy się przede wszystkim.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Foto: Pixabay.com
Pixabay.com

Pokazywaliśmy nowe narzędzia i platformy social media marketingu, dawaliśmy rady odnośnie tworzenia treści, nie zapominaliśmy o grafice. Rozwój, wzrost, postęp - tymi trzema słowami możemy szybko podsumować ostatni rok. Rozwijał się nasz zespół, poszerzając swoją wiedzę i realizując kolejne wyzwania. Wzrosła liczba naszych czytelników, co możesz zobaczyć na grafice poniżej. Postęp to nie tylko coś, z czego cieszymy się po zakończeniu ostatniego roku, ale też nasz plan na rok 2016. Teraz jednak czas na krótkie podsumowanie ostatnich miesięcy. 

 Google Analytics dla serwisu Marketing101.pl

Źródło: Google Analytics dla serwisu Marketing101.pl XII.2014-XI.2015

Ostatni rok na blogu marketing101 możemy ogłosić rokiem mediów społecznościowych. To im poświęciliśmy wiele naszych artykułów. Pisaliśmy o tym jak prowadzić poszczególne kanały - skupiliśmy się między innymi na LinkedInie i Facebooku, udzieliliśmy kilku porad nie tylko odnośnie tworzenia strategii i publikowania treści, ale też doboru grafiki i ustawienia jej odpowiednich wymiarów (nie martwcie się, trzymamy rękę na pulsie i niebawem podzielimy się aktualnymi wymiarami). Przybliżyliśmy także temat inbound marketingu, w którego skład wchodzi social media marketing i daliśmy kilka porad dotyczących content marketingu.

Zrzut strony marketing101
Zrzut przedstawiający część artykułów dodanych na stronie marketing101 w 2015 roku

Teksty, które podobały się naszym czytelnikom najbardziej to:

Marketing w social media - poradnik dla początkujących

Zrzut artykułu marketing w social media

Zrzut przedstawiający artykuł o marketingu w social mediach.

O sile social mediów nie trzeba przekonywać nikogo. Wiedząc jak wiele korzyści może przynieść prowadzenie działań w mediach społecznościowych, coraz większa ilość firm rozpoczyna własną kampanię w social mediach. Jak robić to dobrze? W artykule Anny Sztabkowskiej wypowiedzieli się: Emeric Ernoult z Agorapulse, Mikołaj Winkiel z Brand24, Jan Zając z Sotrender,Szymon Słowik z takaoto.pro oraz Maciej Chmielowski z Krakweb znajdziecie charakterystykę każdego z kanałów i porady dotyczące jego prowadzenia.

Całość przeczytasz: https://www.marketing101.pl/marketing-w-social-media 

Konkursy internetowe poradnik organizatora

Zrzut artykułu konkursy internetowe

Zrzut przedastawiający artykuł o konkursach internetowych 

Konkursy internetowe to jedno z ciekawszych narzędzi marketingowych. Angażują, przyciągają uwagę, pomagają w osiągnięciu wielu celów przez markę. Jednak by naprawdę spełniały swoją rolę, warto wiedzieć w jaki sposób je tworzyć. O tym jak robić to dobrze możecie przeczytać w artykule Patrycji Kierońskiej zawierającym wypowiedzi ekspertów: Rahima Blaka, Michała Blaka, Barbary Gorli z ClickCommunity, Moniki Czaplickiej z Wobuzz oraz Macieja Chmielowskiego i Magdaleny Pustelnik z Krakweb.

Całość przeczytasz: https://www.marketing101.pl/konkursy-internetowe 

21 porad, jak stworzyć newsletter

Zarzut artykułu jak stworzyć newsletter

@
Brief

Zrzut strony przedstawiającej poradnik jak stworzyć newsletter

Newslettery to jedno z częściej stosowanych narzędzi. Jak jednak stworzyć taki, który naprawdę przyciągnie uwagę? Jakie narzędzia zastosować, w jaki sposób tworzyć przekaz? Jak działać zgodnie z prawem? Na wszystkie te pytania odpowiedzi znajdziecie w artykule stworzonym przez Zofię Sajdek, uzupełnionym o wypowiedzi ekspertów: Pawła Sali z FreshMail, Mileny Stoch z Sarigato, Anny Bratek z SARE, Kamila Kolbusza z MarketingMobilny.pl, Andrzeja Ogonowskiego z SMSAPI.pl oraz Maciej Chmielowskiego z Krakweb.pl.

Całość przeczytasz: https://www.marketing101.pl/newsletter-jak-stworzyc 

Mamy nadzieję, że i Tobie podobały się publikowane przez nas teksty. Jakie mamy plany na ten rok? Dostarczyć jeszcze więcej potrzebnej wiedzy. Jeśli tylko masz jakieś pytania, lub potrzebujesz naszej konsultacji nie wahaj się do nas napisać. Chcesz żebyśmy o czymś napisali? Chętnie poznamy Twoje oczekiwania. Szczęśliwego i pełnego sukcesów Nowego Roku! :)

 

Autor:

Przeczytaj również

Dyskusja

Zamknij

Jesteśmy poza biurem, zostaw telefon a oddzwonimy do Ciebie.

 

Krakweb Twój nr telefonu będzie wykorzystany tylko jednorazowo, jeżeli nie wyrazisz zgody to nie zadzwonimy więcej do Ciebie.

We will call you